amniyosentes sonucumu aldım

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve yaxgxmur sxixla tarafından 23 Haziran 2008 başlatılmıştır.

23 Haziran 2008
    Konu Sahibi : yaxgxmur sxixla
  1. yaxgxmur sxixla

yaxgxmur sxixla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar:selam kızlar amniyosentes sonucumu aldım bebeğim çok ıyı hepinise çok teşekkür ederim dualarınıs için...

2. 23 Haziran 2008
  3. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hadi gözün aydın yağmurcumm..allah sıhhatle kavuştursun oğluna darısı eylülümüzün başınaŞeniz

4. 23 Haziran 2008
  5. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    ohhhhhh canımmm maşallahhhh bundan sonra hamişliğin tadını çıkar .gözün aydın canım:teytey:

6. 23 Haziran 2008
  7. themis

themis Herşey çok güzel olacak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    gözün aydın canım. Allah sağ salim kucağına/kucağımıza almayı nasip etsin.

8. 23 Haziran 2008
  9. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben sana ne demiştimm çokkkkkkkkk sevındım bılıodum sonucunun boyle çıkacağını

10. 23 Haziran 2008
  11. geçmiş olsun canım, çok şükür , evet artık hiçbirşeyi takma kafana, tadını çıkar bu günlerin

12. 23 Haziran 2008
  13. kavuniçi

kavuniçi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yagmur sıla süper bi haber bu cnm Allah bebegini sana bagıslasın konuyu biraz acarmısın benimde risk yüksek cıktı 61 \1 down lu dogabilirmiş suda aldıramadım çünkü düşük tehlikem zaten vardı banada yardımcı olurmusun cok sevinirim belki moral olur

14. 23 Haziran 2008
  15. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM BENIMDE YARDIMCI OLMAMI İSTERMISIN? BENIMDE SONUCUM 98/1 ÇIKMIŞTI AMNİYOSENTEZE GİRDİM SONUCUM YAĞMUR SILA GİBİ GUZEL ÇIKTI.. YANI BIR ÇOK INSAN VAR BEN BURADA OKUDUM 20/1 OLAN ARKADASIN DAHI GUZEL ÇIKTI SONUCU INAN BEN INANMIYORUM BU IKILI VE ÜÇLÜ TESTLERE BIZLERI YANILTIYORLAR HİÇ KAFANA TAKMA SENINKIDE GAYET SAĞLIKLI AKLINDA SORU KALIRSA YINE SORABILIRSIN BAK YAĞMUR SILAYADA AYNI SEYI SOYLEDIM VE DEDİĞİM GİBİ DE DÜZGÜN ÇIKMIŞ ZATEN BIRDE SU VAR IKILIDEÖMI ÜÇLÜDEMI O SONUCUN ÇIKTI BILEMIYORUM AMA O TESTTE YANLIŞ OLMA IHTIMALLERİ VAR KI ÇOK ZAMAN YANLIŞ BILGI VEREBILIYOR BENI VE YAĞMURUDA YANILTIIĞI GİBİ SENIDE YANILTMIŞ...ÜZÜLME BEBİŞİN GAYET SAĞLIKLIa.s.

16. 24 Haziran 2008
  17. kavuniçi

kavuniçi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    hayalkız Allah razı olsun o kadar sevindimki gercekten ölemi suda aldırmamadım 3 ay yattım hep düşmesin die 3 lüde yaptırmadım 2 li yaptırdım kandaki risk öle yüksek cıktı Allah bilir aldırmam zaten kocaman oldu tekme atıyo kızım bana 21 haftalıgım 22 e giricem bende inanamıyorum kesek yaptırmasaydım dıyorum cok sevindim sizede inş. benimde saglıklıdır bebegim cooooooooooook tesekkür ederim size cooooooooooooook aglamaktan helak oldum yaa

18. 24 Haziran 2008
  19. kavuniçi

kavuniçi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bide ben çapada yaptırdım benim kendi doktorum dediki ultarsona bak kandaki degerleri tansiyon bile etkilermiş ense kalınlıgı 2.4 cıktı burun kemiği filanda vardı sizin ölçümler kactı bana ultrasonu yapan doktor 3 lüye gerek yok dedi ama bilemıyorum risk bu kadar yüksek cıkınca .......