Amniyotik sıvım mı sızıyor?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve hdilekh tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hdilekh
  1. hdilekh

hdilekh ((: Ömer Tuna'm :)) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bişe sorcam bu amniotik sıvı yani suyum geldi derler ya o su nasıl bişi. bende enfeksiyon vardı akıntım vardı die dr. fitil vermişti 2.sini dün kullandım bugün hep ayaktaydım veeeeeeee yumurtanın akı olur ya pişmemiş hali ona benzer bi akıntı olmaya başladı bende. acaba fitilden dolayı mikroplarımı atıo vücut yoksa suyum mu sızıo ??? cuma günü drum akıntım var diince muayene etmişti acaba suyun mu sızıo die hayır demişti ama şimdi farklı bi akıntı var !!!

2. 12 Ekim 2010
  3. diillaayy

diillaayy missss kokulummm geliyooo Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nişan dedikleri şey öyle oluyo rengi falan nasıl canım doğum nişanı olmasın bide

4. 12 Ekim 2010
  5. hdilekh

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım renksiz şeffaf yumurtanın akı gibi :S

6. 12 Ekim 2010
  7. diillaayy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence nişan olabilir çünkü fitilin o şekilde akıntı yapıcağını sanmıyorum ayy ne bilim valla ben panik oldum son zamanların yaa bide sancın falan varmı kaç oldu geliyo bi defamı oldu yoksa bi kaç defadırmı geliyo

8. 12 Ekim 2010
  9. hdilekh

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kız allah iyiliğini versin o kadar telaş yapma :KK1: nişan değildir o. nişan kanlı olur. sancım yok şimdilik :S hani birden gelip kesilen bişe değil. sürekli azar azar gelio sıvı :bbo:yarın kontrolüm var o zman sorarım inşallah.

10. 12 Ekim 2010
  11. diillaayy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hımm anladım canım ozman seninki normal akıntı yarın kontrolün varsa rahatladı içim valla

12. 12 Ekim 2010
  13. white_dreams87

white_dreams87 en güzel RÜYA'm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benimde birkaç gündür aynı şekilde akıntım var canım beyaz renkte ve çok fazla.hatta bende dün çok korktum suyum geldi sandım çünkü birden altımda bir ıslaklık hissettim.tuvalete gidip baktım akıntıymış.yine ara ara devam ediyor doktora sormuştum daha önceki haftalarda banada vajinal fitil verdi ama ben 2 kere kullanabildim yanma yaptı çünkü.artık sona yaklaştık ama onun için panik oluyor insan.hepimize hayırlı doğumlar.

Son düzenleme: 12 Ekim 2010
  14. 13 Ekim 2010
  15. sudemm85

sudemm85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ben yaşadım o durumu acile gittim bugün çok şükür erken doğum sıvı falan değil ama canım çıktı çatı muanesi yaptılar açılma varmı diye sonra bi miktar sıvı alıp bi kağıda koydular bebeğin sıvısı mı diye bide ultrasonda baktılar son olarakta idrar tahlili derken idrar yolları enfeksiyonu çıktı canım çıktı bütün gün tabiii çok şükür bebeğim iyi ne olursa olsun mutlaka dr a sorun kızlar 27 haftalık gebeyim buarada

16. 13 Ekim 2010
  17. AdayAnneyim

AdayAnneyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    Bu sorunlari ya$ayan arkada$lar kaç haftalik hamileler?

18. 13 Ekim 2010
  19. BenPeriKizi

BenPeriKizi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106

selam o gelen bebegine mikrop gitmesin diye daha önceden tipa tarzi birsey olusmustu.artik vücut kendini doguma hazirliyo ve bazilarinda o sey dogum aninda atiliyo vücuttan,bazilarinda ise dogumdan önce silikonumsu birsey dimi gelen?seffaf.benimde olmustu acile gitmistik ordaki doktor anlatmisti ordan biliyorumhatta önce atilmasi daha iyi dedi dogum süresi kisaliyomus,dogum aninda atilirsa dogum süresi uzuyo tabiki.seninde anladigim kadariyla dogum haftandan az kalmis dogumuna yani her an olabilir.bence korkmana gerek yok.zaten artik azar azar tuvalete gittiginde bebegin suyuda gelebilir.insan idrarini yapmadigi halde az birsey su geliyo fark edebiliyosun yani oda normal.o silikonumsu seyden sonra benim birde nisan dedikleri seyde geldi kanli.bunlarin hepsi dogumun yaklastiginin belirtisi.zaten en sonda suyum geldi ve doguma gittim.iki saattede dogum gerceklesti ve oglu$umu kucagima almistim.insallah sende bir nefeste kurtulursun canim.Allaha emanet olun..