Ampul (Bepantene, Bemix...)Kullananlar

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve ela tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ela
  1. ela

ela Guest

Arkadaşlar doktorum bana bepantene
    alcol
    ve bemix ampul yazmıştı
    bende eczanede yaptırdım kullandım şişemde çok az kaldı bu ampullerin saç bakımında saç dökülmesinde işe yaradığını biliyorum ama bu ampulleri farklı malzemelrle kullanıp faydasını gerçekten görenler var mı aslında saç dökülmesine iyi gelenler cevap atarsa daha memnun olurum...a.s.

2. 10 Ocak 2009
  3. qamzeLi

qamzeLi pamuşum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben şampuanıma sıkmıştım canım ampüllerden.şimdi kalanını badem yağına karıştırıp deneyeceğim.

4. 12 Ocak 2009
  5. *Ayyıldız*

*Ayyıldız* Guest

Arkadaşım ben de bepanten, bemiks, badem yağı, yumurta sarısını haftada 1-2 kere banyodan sonra saçlarımın dibine karıştırıp sürüyordum. Yarım saat, bir saat kadar bekletiyordum bir süre sonra gerçekten işe yaradı.(Saçlarım bilinçsiz rejimim nediyle dökülüyordu), diplerden yani saçlarım gelmeye başladı, işe yaramıştı yani gerçekten hatta kuaförümde çok şaşırmıştı; bana aynadan göstermişti dipten gelen minik saçlarımı:))

6. 13 Ocak 2009
  7. twoche

twoche Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dökülme için bende bepanten ve bioxcil ampul sampuanıma kırdım 6 aydır kullanıorum çok bi etkisini görmedm Çok üzgünüm çoook

8. 31 Ocak 2009
  9. qzzzd

qzzzd Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bnd kullanıorm suan bırer ampul bepanten evıgen ve bemıksı sampuanıma karstrdım bırer ampulde badem yagının ıcıne kırdm.bnm sampuanmda cam tebentınıde var bak bnm sacıma o super gelmstı cok dokuluodum ama dokulmesı drdu tamamen terebentın sayesınde.ampullere baslayalıda 1ay oldu gzl gbı cnm

10. 3 Şubat 2009
  11. zulmet

zulmet Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bemiks bepantane evingen ampullerini bende kullanıyorum ama şampuanla değil.. nedense kimyasal bişiyle kullanınca etkisiz olur gibi gelio onun için badem yağıyla kullanıyorum..saçlarım parlıyo ve yeni saçlar çıkıo çok memnunum...

12. 6 Mart 2009
  13. sier

sier Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu ampulleri şampuanın içine katarak değilde ayrı bi şekilde bakım yapmak amacıyla kullanıyotum..şampuanıma sadece çam terebentini koymuştum 1 kapak..o kadar iyi geldiki inan 2. 3. yıkamada saç dökülmesi filan kalmıyo..ayrıca saçları çabuk uzatıyo..ve güçlendiriyoo..kesinlikle çam terebentini öneririmm..:smiley-cool:

14. 6 Mart 2009
  15. eylultamer

eylultamer Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    bende bepanthen ve evigen ampül kırıyorum şampuanım içine bemiks daha önce kullanmıştım ama kötü koktuğu için bi daha kullanmadım , ama bepanthem ve evigenden çok memnunum ...

16. 6 Mart 2009
  17. daylight

daylight Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birkaç satır aşagıda bu ampüllerin topigi ve bolca paylaşımı var

18. 6 Mart 2009
  19. ela

ela Guest

daylight sen dökülen saçlarını tekrar eski haline nasıl getirdin bilgi verirmisin , dökülme sebebini ve uyguladığın maskeleri vs...