amway artistry

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve nice89 tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

6 Şubat 2010
    Konu Sahibi : nice89
  1. nice89

nice89 Evli Mutlu Şimdilik Çocuksuz Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar yağlı karma arası bi cilt tipim var. bu yaşıma kadar bi ürün kullanmadım ama artık farkettim ki gözeneklerim aşırı derecede açılmış.bi bakım yapmam ve ürün kullanmam gerekiyor.bende arkadaşımın tavsiyesi üzerine amwayin artistry dengeleyici 3lü setini kullanayım diyorum kullananan arkadaşlarım sonuçları bildirirse çok memnun kalırım :) şimdiden teşekkürlerr:Saruboceq:

2. 6 Şubat 2010
  3. nice89

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    bi bilgisi olan yok muu :KK43:

4. 23 Şubat 2010
  5. Tropheus

Tropheus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok güzel ürünler tavsiye ediyorum. 3lü sete ek olarak gözenek temizleyici maskeside var onuda almanı öneririm.

6. 27 Şubat 2010
  7. nice89

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkür ederim :) aldım umarım faydasını görürüm

8. 28 Şubat 2010
  9. kuzeynep

kuzeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç önermem benim cildimi mahvetti. Güya satan kişi cilt tipime göre verdi ama sivilce doldu. ınanın çok uğraştım eski cildime kavuşmak için. Konuyu görünce dayanamadım nacizane tavsiyem kullanmamanız yönünde.

10. 17 Mart 2010
  11. haticek

haticek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selamlar,
    Hanımlar, Amway in yeni kozmetik markası beautycycle, süper.Kullanmasıda satmasıda çok keyifli.Tartışılmaz Artistry kalitesinden ödün vermeden maliyetleri azaltarak fiyatlarınıda çok uygun hale getirdiler.Daha bir aydır satışta olmasına rağmen o kadar tutulduki,denemenizi tavsiye ederim.Ben Bursa'dayım, Bursa ve civarı Gemlik,Kumla,Mudanya,Orhangazi,Yalova ürünler hakkında bilgi almak isteyen herkese yardımcı olabilirim.

12. 18 Mart 2010
  13. hilal81

hilal81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba yüzünüzde sivilce çıkmasının sebebi amway ürünleri dipten temizlemeye başlıyor önce cildinizi kusturur sonra geçirir.amwayin amacı uzun vadede kalıcı çözümler bulmak ben 2 aydır kullanıyorum benimde cildim sivilcelendi ama şimdi siyah noktalarım kalmadı diyebilirim sivilcelerim geçti.amwayin etki etme süresi 12 haftadır ben kullanmaya devam etmenizi öneririrm

14. 18 Mart 2010
  15. nice89

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    çok üzüldüm canım ya mesajını yeni okudum bende aldım ve kullanıyorum ama bana çok şükür iyi geldi.daha da doğruyu söylemek gerekirse pek bi farkı yok ama artık sivilcelerim daha az çıkıyor.herkesin cildinde farklı sonuç veriyor sanırım

16. 18 Mart 2010
  17. gxuxlcee

gxuxlcee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır.ılk kullandığımda benim cildimde de sivilce oldu,daha sonra toparlandı.Ben çok memnunum..

18. 12 Nisan 2010
  19. ozlem19

ozlem19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    herkes ısterkı muhtesem bır cılt valla suana kadar bır ev hanımı olarak heletemızlık konuusna gelınce cok urun kullandım ve sunu demek ısterım hangımıızn fırını 7 senelık kullanıma ragmen hala yenı almıs gıbı bu amway sayesınde oldu ve cılt bakım urunlerındede ole sureklı cıldımı temızlıcek urunler aradım ve sonunda bulduum suan evımde hersey amway urun alırken lutfen arastırarak alın paranız bosa gıtmesın ben kullanırken suan amway satıs temsılcısı oldum ...