Amway-artisty ürünlerinden Memnun Olan Var Mi?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve mert tarafından 3 Kasım 2007 başlatılmıştır.

3 Kasım 2007
    Konu Sahibi : mert
  1. mert

mert Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    amwayin artisty ürünlerini kullanıyormusunuz.ben bu markanın ürünlerinden almak istiyorum.önce burdan deneyimli arkadaşlara sormak isterim.deneyip de memnun olduğunuz artisty serisi ürünleri hangileri dir diye?

2. 3 Kasım 2007
  3. ozlemn

ozlemn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ben kulnıyorum canım, sıkıstırılmıs fondateni ve allığı var çok memnunum parlama yapmıyr cok yumuşak, birde nemlendiri 15 faktörlü yüzüm için krem , birde tüm vücüt için traş köpüğü gibi olan bir nemlendiricisi var oda guzel hafif yağlı yapmıyor, birde sivilce lekeleri için jel aldım küçük bişey ama onu bir türlü tam kulanamadım unuttum hep onun için birşey diyemıcem, kulandıgımm diğer malzemelerde var ...

4. 4 Kasım 2007
  5. demothy

demothy #direngezi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnde saydıklarından hepsini kullanıorm cok memnunum cnm..siwilce lekelerı için olanı 1 aydır düzenlı kullanıorm,faydasını gördüm,ama düzenlı kullanmaya dikkat et...makyaj altı olarakta kullanılıo o bakımdan cok iyi..fondotenınden asla vazgecemem heralde..

6. 4 Kasım 2007
  7. mert

mert Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    lekeler için kullandığınız kremin ismini yazarmısınız buraya?

8. 5 Kasım 2007
  9. ece_kaan

ece_kaan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben rımelini kullandım pek memnun olduğum sölenemez ama fondoten pudra ve allık çok güzeldi

10. 5 Kasım 2007
  11. kardelenguzelli

kardelenguzelli Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    28
    BU ürünün amerikan mali olduğunu biliyormusunuz???? ve hala bu ürünlerimi kullanıyorsunuz tebrikler

12. 5 Kasım 2007
  13. kivilcim

kivilcim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    iyide canım türkiyede birçok ürün var amerikan ürünleri olan ve ister istemez tüketmek zorunda kalıyoruz maalesef..eminim seninde kullandığın amerikan ürünleri vardır
    ben amwayin pudrasını kullanıyorum 2 yıldır ve cildime hiç bir zararı olmadı memnunum fakat değiştirmeyi düşünüyorum artık daha ışıl ışıl birşey istiyorum.fakat günlük kullanım için çok güzel bir pudra..

14. 8 Kasım 2007
  15. sulisim

sulisim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben amwayin temizleme jelini ve toniğini bide gece kremeini kullanıyorum hiç memnun değilim.mayıs ayından beri kullanıyorum
    cildimde acayip sivilcelenme yaptı ve tabi sivilce izleride geçmedi hala. yeni yeni düzene giriyor.
    makyaj ürünlerin bilmem ama cilt ürünlerini ben beğenmedim

16. 8 Kasım 2007
  17. BenOyku

BenOyku Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    cilt lekeleri için olan jelden memnunum
    cilt bakım ürünlerinin hepsini de kullanıyorum ama göz altı kremimi değiştirdim

18. 8 Kasım 2007
  19. cevahirx

cevahirx KaRMaKArışIk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ben bir süredir kendim üyesiyim ve bazı ürünleri kullanıyorum
    özellikle burda cilt bakımı ile iligil bilgiler edindikten sonra yüz temizleme jelini toniğini fln kullanmaya başladım ve memnunum

ece_kaan rimelinden memnun klamadığını belirtmiş Ben çok memnunum ilk zaten hemen onu almıştım Suya dayanıklı en istediğim özellikti Gerçektende defalrca yüz yıkamada bile hiç akmıyor bundanda memnunum

BODY SERIES duş jelini kullanıyorum Memnunum

Yine BODY SERIES Antiperspriant Deo Stick kullanıyorum bundan gayet memnunum

cilt lekeleri için olan jeli kaçırmışım onuda mutlaka denicem tavsiye ednelere tşkrler