AMWAY Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Konusu 'Kozmetik Markaları' forumundadır ve zerenim tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : zerenim
  1. zerenim

zerenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 1 senedir amway işleriyle uğraşıyorum. benim gibi başka ilgilenenler varmı...

2. 23 Ocak 2010
  3. EgeliFatosh

EgeliFatosh oğluma kardeş geliyor.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    amwayla müşteri olarak ilgilenmek isterim...ürünler hakkında biraz bilgi verbilir misin..resimli olursa çok makbule geçer

4. 23 Ocak 2010
  5. zerenim

zerenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım amway tüm cilt bakımları, ev temizlik ( bitkisel) ürünleri , zinde yaşam ürünleri ( vitamin vb) su arıtma ve mutfak araç gereçleri yani her alanda günlük kullandığımız geniş yelpazesi olan uluslararası köklü bir fırma.
    hangisiyle ilgilenirseniz seve seve yardımcı olurum

6. 24 Ocak 2010
  7. EgeliFatosh

EgeliFatosh oğluma kardeş geliyor.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bu topikte olduğumuza göre cilt bakımı ile ilgili bilgi alabilir miyim?

8. 26 Ocak 2010
  9. ebru_dem

ebru_dem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de amway ile yeni ilgilenmeye başladım. saç bakım kapsülleriyle ilgili bilgisi olan var mı? tekrar saç çıkmasını sağlıyor mu?

10. 31 Ocak 2010
  11. zerenim

zerenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SATINIQUE Saç Derisi Serumu:

Son düzenleme: 31 Ocak 2010
  12. 31 Ocak 2010
  13. zerenim

zerenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SATINIQUE Saç Derisi Serumu:

Saçınız ve saç deriniz için güzel ve uzun süreli bir çözüm! SATINIQUE Saç Derisi Serumu daha güçlü, daha düzgün, daha sağlıklı görünen saçlar yaratılmasına yardım etmek için saç derinizin yumuşaklığını geliştirmek üzere hızla çalışır.

Gözle fark edilebilen sonuçlar: Tek bir uygulama bile saçı ipeksi bırakır – saç dört kez daha düzgündür ve taranması %70 daha kolaydır! 15 günlük Yeniden Canlandırma Planının (gün aşırı kullanım) takip edilmesinden sonra kullanıcıların kuru saç derisi dökülmesinde* % 53 azalma görülmüştür. İlk saat içinde nemlenmede ortalama % 83 artış görülmüştür – nemlenme 24 saate kadar dayanır!

Birim: 8 x 6 ml şişe

Özellikleri:Ürünün saça ve saç derisine masaj yapılması saçları uyaracak, besleyecek, nemlendirecek ve güzel, daha sağlıklı görünen saçlar ortaya çıkması için ideal bir ortam yaratılmasına yardım edecektir.
    Tek bir uygulama bile saçta ipeksi yumuşaklık sağlar – saç tarama gücünde* büyük bir azalma olacağı için saç daha pürüzsüzdür.
    15 günlük yeniden canlandırma planı (gün aşırı kullanarak) izlendikten sonra kuru saç derisi dökülmesini** önemli ölçüde azaltır.
    İlk saat içinde derhal bir nemlendirme desteği sağlar – ve bu nemlendirme 24 saate kadar kalıcıdır. Tek bir uygulamadan sonra bile saç elastikiyetinde önemli bir artış görülür. Bu esneklik kırılmaya ve çatallaşmaya karşı daha büyük bir direnç sağlar.
    Doğal bir koruyucu bariyeri zenginleştiren, nemlendiren ve sürdüren nemlendiriciler ve koruyucular içerir.
    Çevresel hasara ve serbest radikal hasarına karşı savaşan antioksidanlar içerir.
    Nazik, durulama gerektirmeyen formül saçın düzgün hissedilmesini sağlar.

Yorum ve beğeni sizin

14. 31 Ocak 2010
  15. zerenim

zerenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cilt bakımı ve onarımı olarak iki ana konuya ayrılıyor.
    Cildinizin Normal, Kuru,Hassas veya yağlı olma durumlarına göre de uygulama yapmak gerekiyor. Cildinize yapmak istediğinizi, veya sorununuzu yazarsanız daha açıklayıcı cevap yazabilirim.:1rolleyes:

Selamlar...

16. 1 Şubat 2010
  17. immortal__07

immortal__07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bnada yardımcı olabilimsnz bnm cildim yağlı bunun için temzlıyecı köpuk tonık nemlendirici vs almak istiyorumda fiyatlarıyla ilgili yarımcı olursanız sevınırm :)

18. 1 Şubat 2010
  19. beyhan66

beyhan66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadaşlar. Ben sağlık teknikeriyim. Aynı zamanda da Amway serbest girişimcisi olarak çalışıyorum. Mesleğimle birlikte serbest girişimciliği zevkle ve eğlenerek yapıyorum. Kaliteli ve sağlıklı ürünler kullanmanın yanı sıra çevremdeki insanlarında hayatlarında fark yaratmak için çalışıyorum. İnsanların hayatına dokunarak onlara da faydalı olduğumda büyük mutluluk duyuyorum. Çevre ve insan sağlığına dost olan kaliteli Amway ürünleri hakkında bilgi almak isteyenlere yardımcı olmak isterim.