amway?

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve Kibele__ tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Kibele__
  1. Kibele__

Kibele__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Amway hakkında fikri olan var mı?

2. 28 Şubat 2010
  3. zerenim

zerenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben amway işi ile uğraşıyorum hangi ürünler hakkında bilgi almak istemiştiniz...:-) yardımcı olabilirim....:dance:

4. 11 Nisan 2010
  5. ozlem19

ozlem19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    amway tüm ihtiyaçlarınızı karsılayacak kapasıteye sahıpurunler sunmaktadır sorun evınız ıse temızlık urunlerıyle ama kendı sahsınıza bırseyler almaksa cok guzel bakım urunlerı var zaten amwayı kullananlar onerıyor kalıtesını anlayıp bılenler ve ben kullanıcısıyım suanda satıs temsılcısı oldum

6. 14 Nisan 2010
  7. hatice006

hatice006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    özlem gercekten sende benim gibi önce kullandin galiba memnun kalincada satis temsilcisi oldun.ürünler mükemmel..

8. 16 Mayıs 2011
  9. acez

acez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bencede hiç durmayın siz acaba dediğiniz her dk birileri ürün satıyor ve kayıt alıyor düzenli zaman ayrıldığında inanılmaz paralar var ben 9 yıldır amway ailesindeyim ve her geçen gün ailem büyüyor insanlar biliçleniyor düşünün ambalajı bile 4 ayda doğada gübre oluyorsa içeriği nasıl kimyasal olsun?

10. 17 Mayıs 2011
  11. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146

http://www.kadinlarkulubu.com/kozme...lmayi-dusunenlerin-bilgi-paylasim-konusu.html

Verdiğim linkten paylaşıma devam edebilirsiniz..Ayrıca paylaşım yaparken aşağıda belirteceğimiz uyarıları dikkate alınız lütfen..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Merhaba..

Arkadaşlar sık sık bu uyarımızı bu tür temsilcilik içeren konulara yazıyoruz ama ne yazık ki dikkate alınmıyor..

Bu firmalara üye olacaklar ürünlerin kendi sitelerine, üye toplayacak olanlar ise lütfen eşine,dostuna,etrafına yönelsin..Sitemizin kuralları vardır ama bu tür konularda mesaj yazarken hiçbir üyemiz ne forum kurallarına göz atıyor ne de konu içine yazdığımız uyarıları dikkate alıyor..

Aşağıda belirteceğim noktaları iyi anlayalım, bilmeden yazanlara da anlatalım lütfen..

Başlık, soru ve sorunlarınızı paylaşmanız için açılmıştır..Birbirinize çalışma konusunda faydalı bilgiler verebilir(ödeme,iade,faturalandırma vs.vs.),ürünler hakkında olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi belirtebilir,fiyatı hakkında yardımcı olabilirsiniz.

Sadece paylaşım dışına çıkılıp,konuyu paylaşımdan uzağa çekip,işi ticarete çevirmek,üyelik yapmak gibi faaliyetlerde bulunmak yasaktır..

Ürünün site adresini verip yönlendirme yapmak,üye yapayım,özel mesajlardan yardımcı olayım teklifleri ve rütbelerinize takım öncüsü yazmak,ürünleri işaret etmek yasaktır..

Üyelik yapmak kadar üye olmak isteyenlerin de mesajları silinip, forum kuralları gereğince uyarı alacaktır.. Bu durum forum içinde olduğu kadar özel mesajlar için de geçerlidir ve özel mesajlar da incelenmektedir..

Bunun dışında, paylaşım yapmanız da, bizler açısından sakıncası bulunmamaktadır..

Kolay gelsin

Kadınlar Kulübü

Bu şekilde paylaşım yapmayanlar siteden bir süre uzaklaştırma alacaktır..

Son düzenleme: 17 Mayıs 2011