Ana kucağı kullanan var mı?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve bircana tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : bircana
  1. bircana

bircana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim bebişim 45 günlük ve ona bebek arabası aldık dışarı çıkarken onunla götürüyoruz ama ana kucağı alıp almam konusunda kararsızım sizler aldınızmı hangisini önerirsiniz.
    titreşimli ve müzikli ana kucağı kullanan var mı

2. 27 Nisan 2009
  3. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben chicco'unkini aldım.....güzel ve kullanışlı...fiyatıda iyi....kızımında müziği ve üzerinde dans eden ayıcıkları dikkatini cekiyor..ama en fazla yarım saat üzerinde kalıyorlar...sıkılıyorlar...sonra 1-2 saat arayla tekrar konulabiliyorlar...iyi oluyor ama kahvaltı falan yaparken yemek yerken onda duruyorlar....hatta şuan kızım onda oturuyor :)))tavsiye ederim...

4. 27 Nisan 2009
  5. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    nerede oturuyorsun ben avcılar nar bebeden aldım...siteside var nar bebe yaz cıkar...

6. 28 Nisan 2009
  7. bircana

bircana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm chicconun do re mi sini mi aldın fiyatıda uygunmuş aslında ama sitede pek fazla ayrıntı göremedim
    müziği var mı yada sallanabiliyormu taşıma açısından nasıl
    ben aslında fisher price in yağmur ormanı ana kucağını düşünüyorum titreşimli müzikli ama kararsızım şimdi o kadar para verir alırım birde içinde durmazsa pişman olmak istemiyorum.
    birde taşıma kapasitesi fisher price in 9 kğ kaç aylık olana kadar kullanabilecek ki kızım 1,5 aylık ve 5,5 kilo zaten ayda bir kilo alacağını hesaba katarsak ancak 6 ay kullanabilir
    çok kararsızım bilemiyorum

8. 28 Nisan 2009
  9. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım chicconun doremi si gayet iyi tasımasıda...okadar pahalı birşey almaya hiç gerek yok çabuk büyüyorlar hemde belki kullanmayabilirde paraya yazık olmasın...müzikli elinle saga sola sallanmıyo yukarı asagı dogru sallanıyor....titreşimli...ayıcanlar hareket ediyor...9 kg ma kadar....karar senin a önce oturturdum ben 45 dk falan kaldıüzerinde mesela...

10. 28 Nisan 2009
  11. bircana

bircana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım bilgilendirdiğin için haklısın okadar pahalı birşey almaya gerek yok alırsam seninkinden alıcam

12. 28 Nisan 2009
  13. kedi dili

kedi dili EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben anakucaği hiç almadım,sebebi de hem ağır bana geliyordu,bebeği koyduğunda,hem üç ay sonra bebek sığınmıyor anakucağına,bence gereksiz,ben onun yerine çok kulanışlı bebek arabasını aldım,çok geniş ve hafif aynı anda,ama bazıları çok seviyorlar anakucakları nedense bilmiyorum:kahve:

14. 29 Nisan 2009
  15. KuzeyEge

KuzeyEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bende aldım ama açıkçası pişmanım belki ilk zamanlarda üzerinde sallayarak uyumaya alıştırsaydım yararını görürdüm ama ben belki rahat eder ağlaması durur diye düşünmüştüm ama malesef 1 kaç kere kullandık 1,5 yaşına kadar araba koltuğu olarak kullanılabiliyormuş belki öyle denerim birde ana dizi varmış o ana kucağı gibi değil daha farklı sanırım belki o daha kullanışlıdır

16. 30 Nisan 2009
  17. bircana

bircana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim hepinize sanırım haklısınız ana kucağı almaya gerek yok
    bebek arabası var zaten dışarıda kullanmak için onu kullanıyorum zaten hem bebişimde 1,5 aylık oldu ana kucağını alsamda uzun süre kullanamayacak

18. 4 Mayıs 2009
  19. cerennur

cerennur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende aldım oğlum 3 aylık daha bir kere bile oturmadı sevmedi çünkü.
    bence gereksiz... bir çok güzel bebek arabaları var onlar daha kullanışlı. ben oğluma ana dizinden tutunda hamaklara kadar ne aldıysam içinde 2 dakika bile durmadı. en sonundakendi icadım olan bir hamak yaptım ve içinde rahatça uyuyor. o uyurken bende işlerimi yapıyorum. benim oğlum yeni yöntemleri sevmedi yine eski usul uyuma yöntemlerini tercih etti..