Anadolu hastanesinde tüp bebek yaptıranlar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve xxxnezo tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

12 Kasım 2009
    Konu Sahibi : xxxnezo
  1. xxxnezo

xxxnezo Guest

merhaba bayanlar anadolu saglık merkezinde çayırovada tüp bebek yaptıran varmı acaba orda prof. aydın arıcı 2010 yılında yaptırmayı düşünüyorum aydın arıcıya tüp bebek yaptıran yada aşılama yaptıran varsa yazarsa sevinirim herkesin allah gönlüne göre versin çok zor ve zahmetli işler...

2. 24 Kasım 2009
  3. papatya40

papatya40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bu dr dan tavsiye edilen merkezler topiğinde JohnHopkins hastanesinde çalışan çaok iyi bi dr diye bahsetmişler hatta arkadaş ilkinde 2 yum aldığı halde Bu dr la 10 üzeri almış şimdi ikizlere hamileymiş Bende 2010 da düşünüyorum allah yolumuzu açık etsin

4. 24 Kasım 2009
  5. xxxnezo

xxxnezo Guest

canım sağolasın senınde herşey gönlünce olsun

6. 24 Kasım 2009
  7. smufy

smufy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım Aydın bey'e benim arkadaşım gidiyor. Konusunda oldukça iyi bir doktor. Bana da tavsiye etmişti fakat evime uzak olduğu için orayı tercih etmedim. Bence için rahat olsun., Türkiyedeki sayılı iyi doktorlar arasındaymış. Umarım olumlu sonuç alırsın.

8. 24 Kasım 2009
  9. papatya40

papatya40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben mail atmıştım dün Bugün beni aramışlar 2 kere hem de en sonunda ebru hanım konuştu ve diğerleri uzaktayım filan diye kapsamlı konuşmuyorlardı ama bu dr herşeyimi faxlarsam ya da kargo gelmeden önce gerekli tedavi konusunda aydınlatacağını söyledi .Ayrıca hastaneyi ararsanız hemen kayıta alıp size son sorunuza kadar ilgileniyorlar oflama puflama yok ve ist dışından gelenler için bir kaç asistan ayarlamışlar ben teli vereyim siz şahit olun 0216 5711800 veya 05333040812 Tek sorun uzaklığı ama servisleri varmış

10. 24 Kasım 2009
  11. bebekteyiz

bebekteyiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şekerim o kadar para alıp bi de üstüne uflayıp puflarlarsa çıldırırım herhalde
    orda doktor ayakta karşılığı zaten senii
    istediğin her an ulaşıyosun doktorun meşgulse hemen sana geri dönüyoo sorucağını soruyosun seni sıkılmadan bunalmadan cvplıyolarr kırk yıllık dostunmuşsun gibi davranıyolar ama tabi herşeyin bedeli varrr bunların bedeli de ağırr oluyo:))))

12. 25 Kasım 2009
  13. h_l_c

h_l_c Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar,
    acaba ücretini bilen varmı???????

14. 26 Kasım 2009
  15. gizem_im

gizem_im Guest

arkadaşlar diğer hastanelere göre rakam biraz fazla ama çokta uçuk değil
    göreceğiniz mükemmel muamele karşısında verdiğiniz paranın 10 mislini verseniz acımıyorsunuz
    ben aydın beyin hastasıyım ocakta başlayacağım tedaviye
    çider derneği üyeliği yaptırarak giderseniz 3000tl hastaneye veriyosunuz ilaçlar tahliller hariç
    tahliller 800tl civarı tutuyo
    bu arada öngörüşme randevusu alırsanız ilk muayene ücretsiz
    ilaçlar herkesin farklı tutuyo
    şunu sölemeden geçemiycem kapıdan içeri girdiğiniz anda daha bölümünüze gitmeden saygı başlıyo kendinizi huzurlu hissediyorsunuz ve aydın bey mükemmel bi insan hiç bir sorunuzu asla cevapsız bırakmaz
    başarı oranıda gayet güzel
    değil Türkiyenin amerikanın sayılı proflarından odasında tam 30 tane başarı sertifikası var giden arkadaşlar bilir :)))
    ben aydın beyi gördüğüm ilk anda tmm bu dedim ve başka hastane dr aramayı bıraktım
    herkese bol şans

16. 27 Kasım 2009
  17. xxxnezo

xxxnezo Guest

slm arkadaşlar ben görüstüm aydın beyle iyi dr fakat pahalı hast.ben orda yaptırmaya karar vermiştim 2010 yılında sonra çidere üye oldum umut hast doktorlarıyla tanıştım ordada çekilişte indirim kazandım umuta gidecegim anadolu hast yakın bana ama bilemiyorum hayırlısı diyelim artık...

18. 29 Kasım 2009
  19. papatya40

papatya40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar

Çok da pahalı değil ki yani ist fiyatlarına göre geyet normal ben 2. denememi ucuz bi yerde yaptım pişman oldum Memorial de de 6.5 tutuyormuş zaten . Sadce umut daha ıuygun ama bizde erkek infertilesi de lduğundan bu konuda uzman ve daha ilgi gösteren bi yer arıyorum Anadolu da kontroller hergün mü yapılıyor ? Bu 800 e hangi tahliller dahil acaba ** Tüm e2 ler ?