anadolu saglik merkezi gebze

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve gxuxlxuxm1 tarafından 29 Nisan 2009 başlatılmıştır.

29 Nisan 2009
    Konu Sahibi : gxuxlxuxm1
  1. gxuxlxuxm1

gxuxlxuxm1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :uhm:anadolu saglik merkezinde tüp bebek yaptiran varmi dr.aydin arici lütfen bana yardim edin 5.denemeyi orda yaptirmak istiyorum.simdiden tesekkürler:Saruboceq:

2. 29 Nisan 2009
  3. babuba26

babuba26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım
    ben aydın beyın hastasıyım nısan ayında tedavım gerceklestı..şimdi hamilyimmmmm..hatta yarın keselerı gormeye gıdecegım.ben cok memnun kaldım hastaneden doktordan ve ekıpten tavsıye ederım....sımdıden basarılar...

4. 30 Nisan 2009
  5. gxuxlxuxm1

gxuxlxuxm1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok tesekkür ederim cevabin icin bu benim besinci icsi denemem olcak 4 kere yurt disinda yaptirdim
    temmuzda türkiyeye gelcem bir kerede orda demek istiyorum Allah herkesin gönlüne göre versin

6. 7 Mayıs 2009
  7. emelaydin

emelaydin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    babuba tebrikler ben de asm ye gitmeyi düşünüyorum senin problemin neydi hangi asm ye gittin doktorun kimdi yazarsan sevinirim

8. 7 Mayıs 2009
  9. bebekteyiz

bebekteyiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    asm de tüp bebek ne kadara mal oldu acaba arkadaşım bilgi veririmisin ben aşılamalarımı orda yaptırdım da tüp bebek fiyatlarını bilmiyorum

10. 8 Mayıs 2009
  11. babuba26

babuba26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar asmde aydın bey tedavı ettı benı ..o yurtdısına cıktıgında ebru hanım takıp edıyor. tup bebek ucretı 3600 tl ılacla 2000 e yakın tutuyo...ben suadıye asm ye gıttım ama kontrollerı orada yapıyorlar sadece yumurta toplama ve transfer ıse gebzede hastanede oluyorsun. servısler var hastanenın onunden rahatlıkla ulasılabılnıyor..

12. 9 Mayıs 2009
  13. doktorcum76

doktorcum76 Guest

Gülüm1, Aydın Arıcı'yı bende duydum özellikle başarısız tüp ebbek denemelri konusunda. Yine bu konuda Ankara'da ankalife Tüp bebek merkezinde Dr. Buğra Buyrukcu var. ıkiside başarısız tüp bebek denemeleri, sürekli düşük yapan hastalar, açıklanmayan kısırlı üzerine çalışıyorlar. Birde Hacettep Ün. Tıp Fakültesinde Sinan hoca var. Hepsi içinde iyi diyorlare..

14. 10 Mayıs 2009
  15. gxuxlxuxm1

gxuxlxuxm1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok tesekkür ederim bendede 4 kere icsi 3 dondurulmus denedik yurt disinda 3 kere tuttu ama düstü
    yani basarisiz denebilir simdi asm de denemek istiyoruz insallah bu sefer olcak ben cok inaniyorumalkisalkisalkis

16. 24 Kasım 2009
  17. papatya40

papatya40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    babuta cım
    peki transfer sonrası orada ne kadar kaldın Malum ist gebze arası uzak biraz