anadolu saglık merkezi hakkında bilgi istiyorum..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve happylife tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

25 Ocak 2010
    Konu Sahibi : happylife
  1. happylife

happylife Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bayanlar selam,anadolu saglık merkezinde muayene olan dogum yapan var mı?varsa
    memnun muydu?ve de önerebileceği bi doktor varmı?

Son düzenleme: 25 Ocak 2010
  2. 25 Ocak 2010
  3. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba canım ben iki senedir anadolu sağlık merkezine gidiyorum fatih güçer doktorum çok memnundum ama hamile kaldıktan sonra adamın çok yoğun olması biraz ilgisi düşüktü anlamadım sebebini yada adamın onkoloji ana konusu hamilelik mi sıkıcı geliyor bilemiyorum hemde sigortam hamileliği karşılamıyordu o yüzden yeni bir doktora gidicem ama iyi bir doktordu benim başka rahatsızlıklarım oldu LEEP işlemi yaptı rahimazğına çok memnundum doktordan tavsiye edebilirim canım

4. 25 Ocak 2010
  5. zerrinozlu

zerrinozlu Guest

Benim orada çalışan arkadaşlarım var iyi bir hastane John Hopkins ile kardeş, bilgi alışverişi ve karşılıklı staj yapan doktorları var

6. 25 Ocak 2010
  7. happylife

happylife Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok tesekkur ederım arkadaslar alakanızdan oturu..ben aynı hastanede ebru fusun ısık hanıma muayene oldum fakat elı bıraz agır geldı yanı bıraz hoyratca davrandı,canım yandı dıyebılırım..o nedenle kendısını degıstırmek ıstıyorum...hastaneden cok memnunum o yuzden ılerde hamılelık kontrollerımı ve dogumumu orda yapmak ıstıyorum fatıh beye gıdıcem o zaman bı arkadasım daha kendısını onermıstı bana,çiçekçik;seninde soyledıklerın moral verdı daha da netlestı kararım tesekkur ederım..

8. 27 Ocak 2010
  9. billuxsx

billuxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

canım doğum ücreti ne kadarmış anadolu sağlık merkezinin birde sağlık sigortalılarına nekadara oluyormuş

10. 29 Ocak 2010
  11. beyz2

beyz2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende Fatih Güçere gidiyorum alanında iyi bir doktor fakat doğum dışında biçok konuyla uğraştığı için normal doğum olursa doğumda yanımda olamayabileceğini söyledi çünkü ameliyatları çok yoğun oluyomuş.Bu biraz canımı sıktı açıkcası ama bakalım.. Hastane çok profesyonel tavsiye ederim

12. 15 Şubat 2010
  13. Tancredi

Tancredi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben meltem çam hanımın hastasıyım iyi bir kadın henüz hamile değilim kadın hastalıkları sebebiyle gittim. hamile kalınca da gitmeyi planlıyorum.. mayıs ayında kontrole gidicem bundan sonraki süreçten tam emin olamadığım için iyi ya da kötü bir yorum yapamıyorum şu ana kadar 2 kere gittim.
    bilen bir arkadaş varsa yorum yazsın lütfen..

14. 9 Kasım 2010
  15. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu arada Anadolu Sağlık Merkezi'ni Facebook ve Twitter'da da takip edebiliyoruz. Ben ediyorum size de tavsiye ederim gerçekten yararlı bilgiler paylaşıyorlar.

Facebook: kadinlarkulubu.com/AnadoluSaglikMerkezi

Twitter: twitter.com/#!/anadolusaglik

16. 25 Ekim 2011
  17. Angelica822

Angelica822 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41

Merhaba,
    Ben de Anadolu Sağlık Merkezine gidiyorum. Smear testimin sonucu Hsil çıktı, Hpv tiplemesi yapıldı. Sonuç HPV 16 çıktı yani kansere yol açan tipi. Sanırım size daha önce Dr. Fatih Bey tarafından leep işlemi uygulandı. Şuan adet olmayı bekliyorum, adet bitiminde ben de ameliyata alınacağım rahim ağzıyla ilgili. Ancak bu süreçte gördüğüm ve okuduğum kadarıyla kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olmanın tek başına yeterli olmayacağı doktorun aynı zamanda onkolog olması gerektiği yazıyordu. 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyoruz. Bu operasyonu yanlış birine yaptırmak istemiyorum. O yüzden sizden bilgi almak istedim. Sizce ne yapmalıyım?

18. 6 Kasım 2015
  19. vanilya86

vanilya86 Deli gibi seviyorum tutmayın beni;) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    23
    Ben gidiyorum canım, çokta memnunum