Anadolu yakası düğün mekanı

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve yvaine tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

14 Ekim 2009
    Konu Sahibi : yvaine
  1. yvaine

yvaine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba
    19 Aralık'ta evleniyoruz. Nikah için Kadıköy Evlendirme dairesinden gün aldık. Fakat düğünü nerede yapacağımıza karar veremedik. Düğünü aile arasında ve max 15 arkadaş ile birlikte küçük ve şatafatlı olmayan bir aile yemeği olarak düşünüyoruz. 80-100 kişi arasında bir sayımız olacak sanırım. Fiyat olarak da max adam başı 50 tl bir bütçe ayırdık. Fiyat ne kadar uygun olursa o kadar iyi fakat kaliteden de ödün vermek istemiyoruz. 50 tlye içkili mekan bulabilir miyiz?

2. 16 Ekim 2009
  3. Dqueen

Dqueen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sadece yemek ve icki 50 tl ise bulursun. Susleme muzik vs hep ekstra olur. Aklıma gelen Rakkas var, Nakkaştepe'de ve Caddebostan'da. Orası olabilir. Ama fiyatlar ucuk ben soyliyim:KK43: Bir şans kışın dugunler az oldugu icin fiyatlar dusebiliyor. Kolay gelsin. Umarım istedigin gibi bir yer bulabilirsin.

4. 14 Kasım 2009
  5. pritt

pritt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Rakkas bu gibi kutlamalar için çok uygun bir ortam bence de :) kış olmasaydı tekne fikrini önerebilirdim ama.. kış için riskli olur... =D

6. 18 Aralık 2009
  7. xxgulxx

xxgulxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bide salon bağdatın sitesine bak derim cnm,muhteşem bi yer çok büyük değil kolon yok direk yok düğün salonu demeye dilim varmıyo..organizasyonlarıda otel kalıtesınde düğün öncesi provalar,röportajlar düğün belgelselleri,vs illada eğlencesi arkadaşım evlendi herkese tavsiye ediyorum,googlda salon bağdat yazarsanız hemencik çıkıyo....mutlulklar

8. 18 Aralık 2009
  9. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Mutlu gün yarın, tebrikler, mutluluklar..............