Anadolu yakası hastane

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve baharcikk tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : baharcikk
  1. baharcikk

baharcikk ali efe'm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    selam arkadaşlar,
    3 ayımı doldurdum ve hala bir türlü istediğim gibi bir doktor bulamadım. sanırım fazla hassas davranıyorum. tecrübeli arkadaşlar anadolu yakasında hastane önerebilirler mi? tabi ssklılara bakan bir hastane olması tercih sebebi :1rolleyes:
    sengözlerimebaksanab:çok üzgünüm:

2. 25 Mart 2009
  3. seyrantepe

seyrantepe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ümraniye erdem hastanesi...

4. 25 Mart 2009
  5. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım kartal araştırma hastanesi var doktorumun adı bülent kars çok iyi birdoktor avrupa yakasındanda geliyorlar dırogostadaözel poikıliniği deçalışıyorçok iyi tavsiye ederim insana morel veriyor destek veriyor

6. 26 Mart 2009
  7. Serzenish

Serzenish Ömrümün GülenYüzü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben Üsküdar da Özel Yunus Emre Hastanesine gidiyorum. Doktorum Nhan Hanım, Çok da memnunum doktorum çok tatlı dilli her soruya cevap veriyor. işimi yapayım da başımdan gitsin tavrında değil.SSK dan da yararlanabiliyorsun..

8. 27 Mart 2009
  9. baharcikk

baharcikk ali efe'm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    çok saolun arkadaşlar. çalıştığım için bana yakın bir yer olsa daha iyi olacak gibi. küçükbakkalköy deki Eren Tıp Merkezinde doğum yapmış olan var mı? birkaç defadır oraya gidiyorum, filiz hanım dr olarak baya iyi olduğunu söyledi birkaç kişi. bilen var mı?

10. 27 Mart 2009
  11. EU1

EU1 Guest

cnm galiba kadıköye yakınsın erenköy dediğine göre ben kadıköy medipol hastanesine gidiyorum seval pataya istersen bi dene

12. 28 Mart 2009
  13. baharcikk

baharcikk ali efe'm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    yok canım eren tıp merkezi. küçükbakkalköy de. ama medipol seval hanımın methini baya duydum. koşuyolundaymış hastane bana uzak gibi denemek istiyorum ama son aylarda sürekli gidip gelmem gerektiğinde baya zor olur benim için sanırım.:eek:

14. 29 Mart 2009
  15. tugbis

tugbis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

slm canım bende 37. haftama girdım ve benim doktorumda eren tıp merkezinden filiz hanım. ve ben cok memnumun. filiz hanıma kadar 2 doktor değiştirdik bi tek onda memnun kaldık.muaynelerde esimle gidiyoruz ve eşimde bende herseyı rahatca konusabılıyoruz. cok ilgili bı doktor bıze gore. kısmet olursa dogumuda orda yapabılırım. ama cevremde bı cok ınsan zeynep kamıle git dıyor. cunku bebek acısından en iyi hastane oldugunu soyluyorlar. artık ne yapacagız bılmıyoruz ama muayne için filiz hanımı şiddetle tavsıye ederim

16. 29 Mart 2009
  17. baharcikk

baharcikk ali efe'm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    saol canım ya. içimi rahatlattın. filiz hanımın bilgisi tartışılmaz tabi. zeynep kamili bana da önerdiler, sonuçta özelde para ile yaptırdığımız bütün testler orda ücretsiz.ama bir doktor edinmek ve randevu almak zor. istediğin güne randevu vermiyorlarmış.ayrıca doğuma hangi doktorla gideceğinin bilinmemesi de kötü. çok kalabalık oluyormuş. tabi bunlar benim duyduklarım gidip görmedim.

18. 29 Mart 2009
  19. EU1

EU1 Guest

evet doğru zor olabilir anca özel arabayla birinin seni getirip götürmesi lazım bende o işşi şimdilik babam yapıyor eşimle gittik araba aldık hiç düşünmüyoduk amaa sırf bu iş için ilerde bebek hastalanır acil bişey olur lazım diye seninde özel araba gibi bi şansın varsa medipolü tercih et derim tıp merkezlerinde doğum oluyormu bilmiyorum ama hastane yoğum bakım üniteleri falan önemli şeyler bunlar