Anadolu yakasında doktor tavsiyesi?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve mona_roza tarafından 16 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : mona_roza
  1. mona_roza

mona_roza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar, ciddi bir tedavi görmem gerekiyor,özellikle de bebek sahibi olabilmek için.Bağışıklık sistemim çok zayıf sürekli vajinal ve idrar yollarından enfeksiyon geçiriyorum,başka şikayetlerim de var.

Güleryüzlü, anlayışlı, farklı kesimden insanlara karşı hoşgörülü,en önemlisi de mesleğinde titiz, soru soruldugunda celallenmeyen bir BAYAN doktor arıyorum.Anadolu yakası 1. tercihim. Kadıköy,Ümraniye,Üsküdar,Göztepe olabilir.

Avrupa yakasından da Levent,MEcidiyeköy,Beşiktaş olabilir.

Şunu da belirteyim, çok yüksek muayene ücreti verecek durumum yok.SSK ile anlaşması olan bir yer olmalı.Tavsiye edeceginiz doktorlar bir hastane bünyesinde çalışıyorsa daha iyi olur,özel muayehanelerde fiyatlar ateş pahası çünkü.

Şimdiden çok teşekkür ediyor,tavsiyelerinizi dört gözle bekliyorum. opuyorumnanaktan

2. 16 Ağustos 2010
  3. mona_roza

mona_roza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bilgisi olan kimse yok mu bilmiyorumkismile

4. 17 Ağustos 2010
  5. nalan_nalan

nalan_nalan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu

kendisi hem Marmara Ünv. Hastanesinde hemde Academic Hospital da görev yapıyo, ama Academic Hospital da SSK geçmiyor sadece özel sigorta geçiyor...

geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bebeğine kavuşursun...

6. 17 Ağustos 2010
  7. mona_roza

mona_roza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim, bayan doktorda daha rahat olacagım için,bayan bir hekim arıyorum.yine de sağolun...

8. 17 Ağustos 2010
  9. nalan_nalan

nalan_nalan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

bende böle düşünüyordum ve 4 ayrı bayan dr.a gittim ve bunlar benim tam 3 senemi yediler,

bayan kadın doğumcuya gitme konusunu tekrar düşünün derim eğer eşiniz tarafınızdan bi maniniz yoksa tabi, bayan kadın doğum uzmanları maalesef erkek dr. ların gösterdiği özeni göstermiyorlar kadınlara, ama yinede siz bilirsiniz tabi...

10. 17 Ağustos 2010
  11. mona_roza

mona_roza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anladım.fakat ben branşı jinekoloji olsun olmasın,erkek doktorlarda rahat olamıyorum,o yüzden...

12. 18 Ağustos 2010
  13. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben sana koşuyolundaki medipol hastanesinden şule selviyi tavsiye edebilirim.o kadar tatlı ve anlayışlı bi bayanki ben çok seviyorum kendisini.ben 2.gebeliğimde dış gebelik geçirdim ve gittiğim bir sürü hastane oldu hiç biri tedavimi ya üstlenmek istemedi yada hemen ameliyatla tüplerimi almak istedi.ama en son şule hanıma gittim ve kendisi bu görevi en güzel şekilde yerine getirdi.bana tüplerimi almadan gebeliğimi ilaçla onlandırabileceğini söledi çok riskliydi iç kanama geçirebilirdim vs.ama kendisiyle her gün görüşerek görüşemdiğimizde muhakkak telefonlaşark sıkı bi takiple yaklaşık 2 ay süren bi takipten snr gebeliğimi sonlandırdık.hiç kibirli deildir.genç bi doktor ve sıkıştığında tek başına karar vermekte zorlandığında profesörlerini arayarak diğer doktor arkadaşlarıyla görüşerek tedavilerini yapabilecek kadarda mütevazi sahibi bi insan.ben dış gebelikten 3 ay snr tekrar hamile kaldım ve yine ona gitim takibi o yaptı.çok ağır bi hamilelik geçirdim.çünkü benim hamile kalmamı kaldıramıycak bi rahatsızlığım var.çok ağar ilaçlar kullandım hastanede yattım kaç sefer kortiozn tedavisi uygulandı bir sürü ilaç. deken hem şeker çıktı hem tansiyon.üstelik bide preklamsi oluştu.hemen hemen her gün hastanedeydim.çoğu zaman artık doktor muayne ücreeti bile almıyodu.inan kendi kocasında fazla görmüştür beni.6,5 aylık doğum yaptım ama doğurana kadarda doktorumun benim yüzümden çekmediği sıkıntı kalmadı çok uğraştı benle.bi kere off dediğini duymadım.hep moral vermeye çalıştı bana.istediğim saatte cebindende arıyodum.ben aramasam o beni arayıp durumumu soruyodu.demek istediğim hayatıma giren ve hakkını ödemeyemeyeceğim insanlardan biridir.onun için bu kadar uzun yazdım.elide çok hafif.sezeryan oldum.doğumdan 6 saat snr sondamı çıkardılar ve ben hiç ameliyat olmamış gibi hstnede bi aşağı bi yukarı koşturup durdum en ufak bi ağrı hissetmedim.ama muayne ücreti 45 olmuş.ben 35 e gidiyodum.ameliyatıda ben 1750 ye yaptırdım.ama bebeğim 2 ay küvezde yattı.hiç bi ücret ödemedim.çocuk doktoruda mükemmeldi.herşeyi devlet ödüyo.bunlar ssklı fiyatlar tabi.baya uzattım ama bu kadar çok sevdiğim bi insanı iki satıra sığdırmak istemedim.yinede karar senin arkadaşım.umarım allah hiç bi tedaviye gerek kalmadan hamile kalmayı nasip eder

14. 18 Ağustos 2010
  15. mona_roza

mona_roza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    işte ben de tam böyle bir doktor arıyorum ! vicdan sahibi,işini titizlikte yapan, doktorluğu ilaç yazıp göndermekten ibaret bulmayan...

çok teşekkür ediyorum sana :)

Son düzenleme: 30 Ağustos 2010
  16. 18 Ağustos 2010
  17. mona_roza

mona_roza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  18. 18 Ağustos 2010