Anadolu Yakasında Gelinlik Diktirebileceğim Bir Yer Yardımm...

Konusu 'Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler' forumundadır ve m_ucizem tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : m_ucizem
  1. m_ucizem

m_ucizem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar.. Haziran da Allah nasip ederse nikahım olacak gelinliğimi Miss Defne Moda Evininn internetteki sayfasından beğendim diktirmeyi düşünüyorum ama güvenebileceğim iyi bir yer bulabilirsem tabii.. Bildiğiniz bir yer var mı İstanbul Anadolu Yakasındayım...Şimdiden Tşkler

2. 26 Mart 2010
  3. altinapa

altinapa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kesinlikle Lady Modaevi. Hem sahibi çok tatlı çok ilgili biri. Hem kumaş ve malzemeleri çok kaliteli. Tavsiye ederim. Hatta tek geçerim.Duacı olursun bana

4. 26 Mart 2010
  5. m_ucizem

m_ucizem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederim canım tavsiyen için peki nerede yeri adres verebilirmisin hemen gidip bakayım?:CüvCüv:

6. 27 Mart 2010
  7. altinapa

altinapa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    KAdıköyde gelinlikçilerin olduğu yerde açık adresi "Sögütlüçeşme Caddesi No 132 Kat : 1 Kadıköy / ıSTANBUL" telefonu :0216 330 22 75 ikinci katta yani altta vitrini yok üstte.

Ben de şuan oraya diktiriyorum arkadaşımın gelinliğini görüp hayran kaldım gelinlik alma olayım başladığında direk ona sordum. Çok yere baktım aklımda kalmasın diye ama burayı gerçekten tek geçiyorum. Arkadaşımdan sonra 5 arkadaşı daha diktirmiş oraya ve hepsi de çok memnun kalmış

8. 27 Mart 2010
  9. m_ucizem

m_ucizem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım ben de şimdi netten baktım modeller harika gercekten bayıldım delikafadulden özellikle julia modelini cok begendım bayanssulusmile en kısa sürede yerınde görmeye gidicem sana da cok tşk ederim sen ne zaman evlenıyosun buarada :icecream:

10. 28 Mart 2010
  11. m_ucizem

m_ucizem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    günaydın canım ... msj sayım az olduğu için burdan yazıyorum ... tşk ederim ilgin için tekrar inşallah ikimiz içinde hayırlısı olur En kısa zamanda bakmaya gidicem
    Eğer gelinliğimi buradan beğenirsem ve memnun kalırsam senin duacın olucam :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan
    Buradan haberdar ederim senide inşallah hihoyyyt

12. 28 Mart 2010
  13. altinapa

altinapa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    m_ucizem özeline yazdım becerebildiysem.

14. 28 Mart 2010
  15. altinapa

altinapa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet bende yeniyim bu sitede 50 msj gerkiyor yeni tamamladım.

Rica ederim.Karar vermek çok zor ben de yaşadım çok yere baktım aklımda kalmasın diye o yüzden faydam olursa çok sevinirim. Ben biraz seçiciyim hem üstümde iyi duran hem kumaşı kaliteli hem işçiliği iyi olmalıydı. Umarım senin de istediğin gibi olur.

16. 28 Mart 2010
  17. m_ucizem

m_ucizem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım inşallah .. evet geldi msjın bende tamamlayayım şu sayıyı bariiikaydirigubbakcemile2
    Porselen Makyajı araştırıyorum bir yandan ne kadar zormuş evlenmek yaaakafamçokkarıştı

18. 28 Mart 2010
  19. altinapa

altinapa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet bir de saç ve makyaj var benimde kafamda sorun teşkil eden ama sen anadolu yakasındasın. Ben avrupa yakasındayım. Birçok ünlü yer var ama bana en iyisi hep gittiğin biyer olması gibi geliyor. Yada önceden fön falan için gidip biraz samimiyet kurucaksın. Birde prova şart.Ayrıca sana tavsiyem crylon ürünleri kullanan yeri tercih et. Asıl porselen makyaj markası o çünkü.