anadolu yakasında hastane....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve galatea79 tarafından 23 Ekim 2008 başlatılmıştır.

23 Ekim 2008
    Konu Sahibi : galatea79
  1. galatea79

galatea79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar anadolu yakasında iyi bir hastane arıyorum evim ümraniye de buraya yakın olursa daha iyi olur tabii... medical park ı düşünmüştüm ama mehtap hanım ayrılıyormus oradan yeni açılan bir hastane için düşündürücü geldi bana açıkçası ve çok kalabalık diyorlar... acıbadem fiyatları almış başını gitmiş içinizde florence nightingale kadıköy şubesine giden var mı veya siz nereler gidiyorsunuz

2. 23 Ekim 2008
  3. PureHate

PureHate Uğur böcüğüm (ÖzLem) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben de Ümraniye ye yakın oturuyorum Hospitalium a gidiyordum doktorumdan memnun değilim son zamanlarda hastane değiştiriyorum bana da Koşuyolu Medipol den Leyla Hanım ı tavsiye ettiler bu Salı günü gidicem inş. memnuniyetimi bildririm.

4. 23 Ekim 2008
  5. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende araştırıyorum banada tavsiye afiyette fazilet hanımı çok met ettiler

6. 23 Ekim 2008
  7. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    arkadaşlar umranıyede medıcanada doktorlar iyi.bırde anadolu çınar hastanesı doktorları o hastanede içerenkyde yakın sıze........................erdem hastanesıde iyi dıye duydum kolay gelsın hayırlı gecelerrrrrrrrrrrrrr