Anadolu yakasında kuaför arıyorum!!!

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve anneboleyn tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : anneboleyn
  1. anneboleyn

anneboleyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar benim 10 yıldır gittiğim kuaför malesef kapandı. Saçlarımı hem kestirmek istiyorum (belime kadarlar şimdi) biraz hem kat olsun, hem de azıcık rahatlayayım diye. Hem de değişik bir renk istiyorum, gölge balyaj röfle cinsi filan birşeyler. Ama kimseye güvenip elletemiyorum. Anadolu yakasında, kadıköy bostancı arasında çok pahalı olmayan, orta halli hem kesimi iyi hem de beni civciv misali dolaştırmayacak bir yer arıyorum. Pendikte Aydın Taner diye bir yer önerdiler ama hiç denemedim. Biraz da huysuzum, eğer istediğim gibi olmazsa ağlarım filan senağlama Ne olur bana yardımcı olun. Bunu bu pazar artık halletmem lazım. Önerilerinizi dört değil sekiz gözle bekliyorum....

2. 28 Mayıs 2009
  3. anneboleyn

anneboleyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ne olur yardım edin....:Saruboceq:

4. 28 Mayıs 2009
  5. krometerapi

krometerapi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aydın taner cok ıyı bır yer kesım konusunda da boya konusunda da ama cok pahalı dıye bılıyorum...

6. 29 Mayıs 2009
  7. motherderya

motherderya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet cnm ben pendikte oturuyorum ve 4 senedir giderim o kuaföre diger kuaförlere göre daha fiyatlı ama maltepeye falanda gittim oralardan daha uygun ve her defasında hep istedigim renk ve modelle çıktım ordan hizmette süper bence aydın taner derim :))

8. 29 Mayıs 2009
  9. klavye

klavye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,
    aydın taner müşterisi idim, evet erkekleri çok becerikli, kesimde de boya konusunda da ,, fiyatları biraz yüksek gelebilir
    ben tesettür bölümüne giriyordum ve orada zeynep diye bir bayan hem acaip kazıklamıştı beni hem de hiç güzel yapamamıştı kesimi berbat dikkat et erkeklere yaptır oradan çıkan bayanların saçlarını hakikaten güzel bulurdum.

10. 29 Mayıs 2009
  11. shekerr_34

shekerr_34 AŞK lazım AŞK.... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah Allah ne zaman böyle bi konu açtım die düşünüyorum bende:roflol::roflol:

Aynı yazıyı msnde nick olarak yazmıştım çünkü bende Anadolu yakasında adam gibi bi kuaför arıyorum.

Daha önce caddede bi kuaförüm vardı acayip memnundum ama kapandı orası.Daha sonra Maltepede caminin karşısında bir yere başladım 2-3 kere boyattım ama hiçbiri istediğim gibi olmadı.Her çıkışımda ağlayacak gibi oluyodum o kadarda para bayılıyordum yani:kızgın:

En son yine caddede gittim orayıda tutmadım.İnanın lüks semtte olması önemli değil kuaförün.Çalışanlar işin ehli değilse isterse parisin göbeğinde olsun.Şimdi yana yakıla doğru düzgün bir kuaför arıyorum.Göztepede Kuaför Vedat var arkdaşımn kardeşi çalışıyor.Sanırım bugün yada pazar gün oraya gidicem.Umarım bu defa istedğimi bulurum ve değişmez kuaförüm olurkafamçokkarıştı
    Deneyimlerimi paylaşırım sizlerle.Aydın taneride merak ettim nette bir araştırayım.Belki oraya giderim.

12. 29 Mayıs 2009
  13. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    uskudar kurucesmede ki kiz kulesi kuaforde kesinlikle hidir beyi öneririm

14. 2 Haziran 2009
  15. anneboleyn

anneboleyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar sağolun yorumlarınız için! Aydın Taner'e gittim. Evet denildiği gibi biraz pahalı. Ama süprizle karşılaşmıyorsunuz kesinlikle! Kesimimden tamamen ben memnun kalmasamda gören herkes hem balyajı hem kesimi çok beğendi. Biraz uzak ve biraz pahalı ama değer! Kuaförün tek eksisi haftasonu aşırı kalabalık ve malesef randevu sistemiyle çalışmamaları...

16. 2 Haziran 2009
  17. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    geç kalmışım sanırım ama bir dahakine
    maltepe erdinç kuaförü dene derim
    ama elemanlarını değil erdinçi :nazar:

18. 2 Haziran 2009