anadolu yakasında sskile anlaşmalı başarılı tüpbebekmerkezi yada hastanler hangileri?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve gxuxgxux tarafından 21 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : gxuxgxux
  1. gxuxgxux

gxuxgxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Anadolu yakasında ssk ile anlaşmalı başarılı tüp bebek merkezleri hangileri ve fiyatları ne kadar bilen var mııııııııı?lütfen bilen varsa bi cvp arkadaşlar...fisfisfis

2. 22 Mayıs 2008
  3. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    anadolu yakası fertıcenter internette yazarsan çıkar başarı oranı oldukça iyiymiş ben tedavi gördüm ilk tüp bebek denemem 2.taransfer yaptılar ve tuttu.. malesef erken kaybettim bebeklerimi 23.haftalık doğum yaptım yine gidersem orası olacak dr.nuri delikara

4. 31 Ekim 2012
  5. MAVERACAN

MAVERACAN Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalar ben 2011 yılında Amerikan Hastanesinde 1 tüp bebek denemesi yaptım. Bankacıyım ve referans ile gitmiştim.Çok deneyimli ve bilgili bir ekip doktorumda iyi idi ancak kalabalıktan ve çok fazla hastası oladuğundan doktorumun asistanı yanlış ilaç ölçüsü verdi ve ben eksik ilaç kullandm .Buna rağmen 9 yumurta toplandı.4 adet döllendi 2 adet iyi kalitede embriyo transfer edildi. hamila kaldım ancak baştan beri kanamalarım oldu 6. haftada düştü.

Ben Anadolu yakasından kozyatağında oturuyorum.2. kez tüp bebek denemek istedik ama bu sefer anadolu yakasında araştırdım. 11 yıldır sadece tüp bebek merkezi olarak çalışan ALTUNİZADE DE EUROFERTİL merkezine gidiyorum.

yumurta toplama ve transfer süreçleri çok rahat ve güzel geçti.Şimdi 4 haftalık hamileyim. Umarım devamı da gelir. Yürekten dilerimki her gönülden isteyen bebek sahibi olsun.

Bu arada ilk tüp bebek denememz sonrası CADDEBOSTAN da muhayenehanesi bulunana ve Florence Nihgtingale hastanesi ile anlaşmalı DR.MİTHAT ERENUS a gitmişti 1-2 ay..

Beni yanlış bir ameliyat yaptı boşuna rahim çeperime zarar verdi.Beni korkuttu hiç gebe kalamazsın rahim kapalı dedi ama ondan sonra gittiği 3 profösör senin rahimim gayet sağlıklı zaten 1.tüp bebek denemende hamile kalmışsın bu bile rahimimn açık olduğu anlamına gelir doktor yanlış teşhiskoymuş dediler.

Arkadaşalar Lütfen eğer bu doktor beye gidiyorsanız çok dikkatli olun ve her dediğine inanmadan önce bir başka doktora daha gidin...Bu mesajım lütfen yayınlansın 4 ay sonra iyileşebildim ve boşu boşuna bir sürü maddi külfet oldu.
    Başka arakadaşım bunu yaşamasın diye bilgi veriyoum.

saygılarımla.

Bankacı

6. 31 Ekim 2012
  7. cadif

cadif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    16
    Ben Eurofertile gidiyorum, tanıdıklarım daha önce gitti memnun kaldılar. Bakalım şimdilik hiçbir şikayetim yok, tam aksine gideceğim zaman keyifle gidiyorum. Ssk ile anlaşmaları var diye biliyorum, hepsini ödemiyor ama malum, bir kısmını ödüyor sadece.Altunizadede yeri