anadolu yakasında uygun fiyatlı mobilyacı nerede bulabilirim?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve ozlem28 tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

17 Mart 2010
    Konu Sahibi : ozlem28
  1. ozlem28

ozlem28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    108
    slm arkadaşlar.bebek karyolası araştırıyorum uzun zamandır int.ten fakat bu bebe mağazalarınınkileri istemiyorum.hepsi beyaz,krem üzerine renkli. hepside aşağı yukarı benzer modeller.ben daha ilerdede kullanabileceği gibi ve mobilya renginde istiyorum.bilindik bazı markalarında fiyatları çok pahalı. istanbul anadolu yakasında uygun fiyatlı mobilyacı tavsiyeniz varmı?

2. 18 Mart 2010
  3. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ümraniye sitelerde, modokoda rahatlıkla bulabilirsin...
    ıstediğin her renkte yapma imkanları var....
    Ya da tepe mobilyaya gidebilirsin, normal ağaç renginde büyüyen beşikli, 3 kapılı gardrop ve bir şifonyeri olan takım 1500 tl... 15 yaşına kadar falan kullanılabiliyor....
    Ama kağıt üzerinde kullanılabiliyor... beşik halinden karyola halne geçirdikten sonra zıplaya zıplaya aryolayı haşat ediyorlar genelde... benim yeğen 2. sınıfa kadar kullandı.. Gardrop ve çekmeceler sapasağlam ama yatak haşat olmuş... Baza artı yatak aldılar şimdi bu şekilde kullanıyor...
    Yani uzun yıllar kullanacak dye şartlama kendini, çocuklar biraz hor kullanıyor, o yüzden bence bebekliğini çocukluğunu cıvıl cıvıl mobilyalarla geçirsin...

4. 18 Mart 2010
  5. ozlem28

ozlem28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler..

6. 18 Mart 2010
  7. ikizbalik

ikizbalik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    153
    poli spotçular çarşısı çok güzel diye duydum olduça büyük ve geniş bir yelpazesi var üstelik defosuz garantili ürünler sultanbeyli ve gebzede yerleri var, en kısa zamanda gitmeyi planlıyorum

8. 18 Mart 2010
  9. blue_girl

blue_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86