anakucagına yastık koyuyormusunuz?

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve EU3 tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlar ben hala kızımın ana kucagına yastık koyup kızımı yatırıorum dün dr a sordum yastık koymam kemik gelişimini olumsuz yönde etkilermi die dr koyma dedi bunlar bebeklere göre üretilmiş ürünler onların saglıgı göz önüne alınmıştır yastıksız daha ii lur dedi ama 0-13 kg için benim kızım daha 4,500 kg ve oturmuyoda sanki yastıksız kullanınca rahatsız oluyo gibime gelio sizler bu konuda ne düşünüorsuz?

2. 18 Kasım 2008
  3. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benım bende bu konuyu uzun bı sure dusundum ve sonra koymamaya karar verdım zaten bunlar bebeklerın yatıs sekıllerı dusunulerek yabılıyor oyle olsa mınderlı yabarlardı ben koymuyorum yastık

4. 19 Kasım 2008
  5. nil1299

nil1299 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende hic yastık koymadım altına battaniye koyuyorum okadar

6. 19 Kasım 2008
  7. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yastık koymuyorum.gerek olsaydı o şekilde üretirlerdi :KK70:

8. 19 Kasım 2008
  9. sherry456

sherry456 Guest

ama arkadaşar bebekler daha küçük oturamıyorlar.
    ben hastaneye anakucağıyla götürdüğümde dr bana kızmıştı beli çukurda kalır düz yatırmalısın bebeği demişti.bende içini battaniye ile dolduruyorum öyle rahat oluyor.
    dr ne yaparsan yap sırtı düz olacak yatarken demişti.
    bence de doğru artık oturmaya başlayınca boş kullanıcam.

10. 19 Kasım 2008
  11. EU3

EU3 Guest

canım bende öle düşünüyorum bugün yastıksız sadece altına ince battaniye koyarak denedim ama kızım iki büklüm kaldı çok rahatsız görünüyodu.. bide biz ana kucagını aldıgımızda satan bey 2,5 saatten fazla yatrmayın dedi ama bizimki günün çoğu zamanı ana kucagında duruyo ben ütü ,yemek vs.. yaparken yanıma alıyorum ama sanırım yastıksız rahatsız edecegi için o bey öle dedi ben bi süre daha yastıkla kullanmaya devam edeceğim..

12. 19 Kasım 2008
  13. MATASOY

MATASOY Guest

Bende battaniye ile destekliyorum. çünki; çoçuğu içne koyduğunda boynu sanki bedenine yapışıyor bi tuhaf oluyor ... Evet insanın aklına geliyor bunlar bebeklere göre üretildi diye ama .yine rahatsız gibi duruyorlar. O yüzden 4aylık oldu ancak koyabiliyorum içine

14. 19 Kasım 2008
  15. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ELİFCİM ELVİNDE tüm gün anakucağında tv izliyo mamalarını onda yediriyorum sohbet ediyoruz vs..altında battaniye var.bzen yastık koyuyorum ama tam kafasının altına deil beline doğru destekler şekilde koyuyorum cnmcım