Analiz Kpss kursu hakkında bilgisi olan var mı?

Konusu 'Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS)' forumundadır ve TILSIM212 tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : TILSIM212
  1. TILSIM212

TILSIM212 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadaşlar,
    Şu sıra internette de reklamları olan Analiz Kpss kursu hakkında bilgisi olan var mı?Fiyatı uygun fakat giden veya bilen varsa paylaşabilir mi?Yarın kursa kayıt olabilirim acil cevap bekliyorum..

2. 22 Nisan 2010
  3. gulserencnr

gulserencnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşım bende analize gitmeyi düşünüyorum kpss için sen gittinmi nasıl acaba bir fikir verirmisin bana

4. 2 Temmuz 2010
  5. edoshh

edoshh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar
    Bende 10 Temmuz'da başlayan kursuna gitmeyi düşünüyorum. Sizler gittiniz mi kursa acaba. Nasıl olduğunu merak ediyorum.
    Teşekkürler

6. 11 Ekim 2011
  7. meneqse

meneqse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar bende bu kursa gitmeyi düşünüyorum. eğer gittiyseniz bana tavsiye edermisiniz?
    acil cvp bekliyorum...

8. 11 Ekim 2011
  9. gunay1983

gunay1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    daha önce gitmiştim mükemmel bi coğrafyacı ve mükemmel bir tarihçisi var ama gerisi fıs acıkcası ben deneme sınav vs. calısmalarını cıddıyetsız ve dısıplınsız buldum bı cok sınıf arkadasımda aynı fıkırdeydı

10. 11 Ekim 2011
  11. meneqse

meneqse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb arkadasım daha önce bu kursa gideceğini yazmışsın. gittin mi? nasıl bir kurs begendin mi? hocaları iyi mi? sınavları iyi mi? kaynakları iyi mi? öğrenciye bişey veriyor mu? tek basına calısmak için kışın sıcak olan bir çalışma salonu var mı? biraz cok soru sordum ama önemli benim için. ayrıca fiyatları her yere göre baya ucuz. o yuzden emin degilim. tavsiye edermisin? ben sadece eğitim bilimleri düşünüyorum. acil olarak cevabını bekliyorum. şimdiden cok tesekkür ederim.

12. 11 Ekim 2011
  13. meneqse

meneqse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb arkadasım daha önce bu kursa gideceğini yazmışsın bir mesajda. gittin mi? nasıl bir kurs begendin mi? hocaları iyi mi? sınavları iyi mi? kaynakları iyi mi? öğrenciye bişey veriyor mu? tek basına calısmak için kışın sıcak olan bir çalışma salonu var mı? biraz cok soru sordum ama önemli benim için. ayrıca fiyatları her yere göre baya ucuz. o yuzden emin degilim. tavsiye edermisin? ben sadece eğitim bilimleri düşünüyorum. acil olarak cevabını bekliyorum. şimdiden cok tesekkür ederim.

14. 11 Ekim 2011
  15. meneqse

meneqse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb arkadasım daha önce bu kursa gideceğini yazmışsın bir mesajda. gittin mi? nasıl bir kurs begendin mi? hocaları iyi mi? sınavları iyi mi? kaynakları iyi mi? öğrenciye bişey veriyor mu? tek basına calısmak için kışın sıcak olan bir çalışma salonu var mı? biraz cok soru sordum ama önemli benim için. ayrıca fiyatları her yere göre baya ucuz. o yuzden emin degilim. tavsiye edermisin? ben sadece eğitim bilimleri düşünüyorum. acil olarak cevabını bekliyorum. şimdiden cok tesekkür ederim.

16. 11 Ekim 2011
  17. meneqse

meneqse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb arkadasım bu nasıl bir kurs begendin mi? hocaları iyi mi? sınavları iyi mi? kaynakları iyi mi? öğrenciye bişey veriyor mu? tek basına calısmak için kışın sıcak olan bir çalışma salonu var mı? biraz cok soru sordum ama önemli benim için. ayrıca fiyatları her yere göre baya ucuz. o yuzden emin degilim. tavsiye edermisin? ben sadece eğitim bilimleri düşünüyorum. acil olarak cevabını bekliyorum. şimdiden cok tesekkür ederim.