Anaokulu Dergisi

Konusu 'Anaokulu & Okul Öncesi Eğitim' forumundadır ve mavigul37 tarafından 10 Kasım 2008 başlatılmıştır.

10 Kasım 2008
    Konu Sahibi : mavigul37
  1. mavigul37

mavigul37 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar 4 yaşında kreşe giden bir oğlum var. Onun için Anaokulu dergisi almak istiyorum daha önce alanlar varmı. Nasıl çocuklara faydası oluyormu tavsiye ediyromusunuz

2. 10 Kasım 2008
  3. bebekkolik

bebekkolik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım selam, benim kızım 3 yaşında,boyut yayınlarından "anaokulu" adında dergi çıkıyor...ondan almıştık..evet öğretici ve ikinizin birarada kaliteli vakit geçirmesi için ideal oluyor...ancak kreşe gittiği için, dergi sıkıcı gelir mi bilemiyorum..anaokulunda yapılan maskeleri, eşleştirme oyunlarını yapıyorsunuz..bir de okuyorsun küçük hikayeleri, ve soru soruyorsun cevaplıyor çocuğun...ya da sayıları ve çıkartmalı olarak harfleri öğretiyor...eğer bildiği, öğrendiği konularsa canı sıkılabilir mi bilemiyorm...sevgiler..

4. 14 Aralık 2008
  5. nastasia

nastasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    292
    Ödül Puanları:
    163
    eğer çocuğunuz kreşe gidiyorsa ekstradan bi dergi almanıza ve evde eğitim vermenize gerek yok...
    onun yerine bol bol resim yapmasını, oyun hamuruyla oynaması, makas ile kesme çalışması yapması, legolar, yapbozlarla oynamasını sağlayınız... harflerin veya rakamların yazılışlarını göstermeyiniz... sadece rakamların, renklerin adlarını söyleyiniz. iş yaparken size yardım etmesini isteyiniz, sorumluluk veriniz... masayı birlikte kurun, 3 tane çatal götürmen gerekiyor gibi rakamları kullanabileğiniz yönergelerle sayıları anlamasını az- çok kavramını kazanmasını sağlayınız... sürekli çocuğunuzla sohbet edin, ona bol bol kitap okuyunuz...

6. 18 Aralık 2008
  7. mavigul37

mavigul37 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    verdiğiniz güzel bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim. Sevgiler

8. 19 Aralık 2008
  9. nastasia

nastasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    292
    Ödül Puanları:
    163
    rica ederim yardımcı olabilmişimdir umarım, her hangi bişeye ihtiyacınız olursa yardımcı olmaya çalışırım... özelden msjda atabilirsiniz

10. 28 Aralık 2008
  11. suayaz

suayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba. benim 5,5 yaşında bir kızım var ve 2,5 yaşından beri kreşe gidiyor. yeterince faaliyet yapıyorlar. ailece bizim tercihimiz tübitak'ın okul öncesi çocuklar için çıkardığı "meraklı minik"dergisi. hem bilgilendirici hem de farklı faaliyet, deney vs. ile çocuğumun ufkunu genişlettiği kanısındayım. bir deneyin derim. sevgiler. a.s.

12. 4 Mart 2009
  13. secocan

secocan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,
    Anaokulu dergisine yiğenim için abone oldum, hediye aldım ona. şu an 4 yaşında ve bayılıyor dergiye.
    Çok güzel zaman geçiriyor annesi ve babası ile, gelişimini de etkiliyor. Aynı zamanda yuvayada gidiyor ama sadece yuva yeterli değil. Annesi çalışıyor, dolayısı ile işten eve gelince çocuğu ile verimli zaman geçirmek için elinde hazır materyal olması da iyi. Boyut yayıncılığın dergi, çağrı merkezini arıyorsunuz hemen işleminizi yapıp adrese gönderiyor, kargo ücretsiz. Bence en azından arayıp bilgi alın derim, telefonu 0212 444 53 53

14. 6 Eylül 2011
  15. sudoku

sudoku herşeyin başı sağlık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba benim kızımda 4 yaşında ve bulunduğum yerde kreşe gönderme gibi bir imkanım yok.sizin bilgilerinize ihtiyacım var hangi dergileri önerirsiniz? Anaokulu dergisi ni beğendim ama sizin de bildiğiniz,daha iyi olduğunu düşündüğünüz bir dergi varsa paylaşırsanız sevinirim :97::97: