anaokulu

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve gilbert tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : gilbert
  1. gilbert

gilbert Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    istanbul acıbadem koşuyolu civarında iyi bir anaokulu arıyorum.Fikir verirseniz sevinirim

2. 16 Şubat 2010
  3. gilbert

gilbert Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    fikir verebilecek kimse yokmu

4. 15 Eylül 2015
  5. yorumcubiranne

yorumcubiranne Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çitlembik Anaokulu'nu tavsiye etmem. Kızım 1 seneye yakın Çitlembik Anaokulu'na gitti. 1 sene sonunda, kızımın hassas bir yapısı olduğu için (öğretmenini çok sevmesine ve sınıfında çok iyi anlaştığı yakın bir arkadaşı olmasına rağmen) daha otoriter bir öğretmene ihtiyacı olduğunu söyleyerek sınıfını değiştirdiler. Eski öğretmen eski sınıfla birlikte yeni dönemde devam ederken kızım ve eski öğretmenin bir öğrencisi daha başka sınıfa alındılar. Bu konuda ilk başta uyum gösterdik fakat kızımızda gözlemlediğimiz duygusal sıkıntılar dolayısıyla sonrasında rızamız olmadığını belirttik. Bir uzmana da danışarak kızımız için gözlem yaptırdığımızda bizi doğruladı. Fakat okul uzman görüşü alacağımızı bildigi halde (çünkü okul bünyesinde böyle bir uzman yok) bu konuda bilgi almak için bize geri dönmedi. Kızım ''beni ağladığım için öbür sınıfa verdiler. Söz veriyorum anne bir daha ağlamıcam'' demeye başladı. Fakat okul idaresi katı bir duruşla bunun onun için daha iyi olduğunu, artık ağlamadığını ''onların kararlarını sorgulamamamız gerektiğini'' belirtti. Sınıfı değiştiğinden beri kızım yakın arkadaşıyla görüşmek de istemiyor. Şu an tabi ki bu olay ardından kızımızı okuldan aldık. Okulda şu an bir danışman psikolog, pedagog vs görev yapmamaktadır. Diğer okullarla karşılaştırıldığında yüksek bir aidatı olan bu okul, çoğu uzmanlık ve branş eğitimlerini idari kadroya yaptırmaktadır. Keza şu an yoga dersini, bir idare görevlisi vermektedir. Okul veliyle arasına, sert duvarlar örer. İçeri güremezsiniz. Her şeyi, onlar sizden daha iyi bilir.