Anaokulunda terleme sorunu

Konusu 'Anaokulu & Okul Öncesi Eğitim' forumundadır ve lostsun tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : lostsun
  1. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar oğlum anaokuluna gidiyor ve koşturdukça çok terliyor.atletlerini değiştirecek kimse de yok.sırtına bez koyuyorum terleyince öğretmene söylesin diye ama onuda unutuyor.haliyle gribal enfeksiyon durumlarına maruz kalıyoruz.yün atlet kullanımını önermişler bazı yerlerde okudum.sizler bu terleme konusunda neler yaptınız.yün atlet giydirsem daha da sıcak olmaz mı.tecrübelerinizi paylaşırmısınız.

2. 21 Şubat 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.234
    Ödül Puanları:
    463
    bana da yün daha sıcak olur gibi geldi,
    bizde de terleme sorunu var, okulda yedek atlet, sweat var, terleyince yardımcı ablaları değiştriiyo üstünü,
    bende okula giderken ince bi sweat ve üstüne yelek tarzı bişeyler giydiriyorum, çünkü sabahtan az serin olsa da sonra okul çok sıcak oluyo, sıcaklayınca çıkar diyorum oğluma
    tüm bunlara rağmen yine bazen terleyip soğudu için hasta oluyor ama,
    acaba kağıt havlumu koysan sırtına, yada tülbent, onlar terleyince teri emer sanıyorum

4. 21 Şubat 2010
  5. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    yün atlet olmaz..
    ogretmenıne 3 adet atlet bırakın ve terledıgınde kendısı degıstırır emın olun..
    bıde cocuklar ıcın ozel tasarlanmıs terlemelerını engellemeyen ama terı vucuda degdırmeyen ozal atletler var onlarda cok kullanıslı ve gercekdende hasta etmıyo cocugu..

6. 21 Şubat 2010
  7. ezgili

ezgili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    nerden bulabiliriz bu atletleri canım,ilk kez senden duydum

8. 22 Şubat 2010
  9. gecekusu

gecekusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de bunu şimdi öğrendim , nette termal atlet diye ararsanız online satış yapan bir site var. Bir de okuduğuma göre Marks and Spencer da satılıyormuş. :)

10. 22 Şubat 2010
  11. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    üstüne giydiği uzun kollu lacost tarzı oldukça ince bizimde.tembihlesemde unutuyor malesef.bir yardımcı ablamız olsaydı çok iyi olacaktı.
    yardımcı biri olmadığından öğretmenede çok yüklenmek istmiyorum.ama mutlaka konuşup yardım isticem yarın.
    ben M&S da görmüştüm ama 6 yaş grubu yok demişti görevli.çok güzel ürünlerdi.araştırıcam bende.
    yün atlet banada fazla gibi geldi gerçekten,teri emiyor falan diye okuyunca belki dedim bilen kullanan yazar o sebeple sormuştum.ama o termal tarz atletleri araştırıcam.

12. 22 Şubat 2010
  13. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.234
    Ödül Puanları:
    463
    aaa hiç duyamdım canım ya, keşke evvelden haberim olsaydı:hulya:

ya işte yardımcı abla olmayınca çok zor, böyle şeyleri öğretmenden istemek bana da pek doğru gelmiyor, çünkü eğitim öğretimle değil öz bakımla alakalı işler, düşünsene en az 22 kişiler hepsiyle böyle tek tek şuyuna buyuna baksa eğitim öğretime zaman kalmaz, diğer taraftan terleyince napcak çocuk bilmiyo, zor valla
    :hulya:

14. 22 Şubat 2010
  15. tugce32

tugce32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben yün atlet denedim çocuk dahada fena terledi hemde bunalırcasına . hatta gece o kadar terlemiştiki s içindeydi resmen teride hiç emmemişti. birkaç yerde iyi yorumlar okumuştum ama ben hiç kullanışlı bulmadım . termal atletleri bende duydum ama hiç kullanmadım.

16. 22 Şubat 2010
  17. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hayır anaokulu ogretmen adayım ayrıca ozel bı yerde gorev alıyorum ogretmenın yardımcısı olmaması buna engel degıldır sız rıca edın zaten her anaokulunda yedek atletlerı kuyafetlerı dolabı oluyo..
    ogretmende saygı ıle karslar bunu marks&spencer de var ..ıanın cok memnun kalıcaksınız gercekdende bıtane olsun saglıklı olsun..terledıgınde hata tmıyo asla cunku bı cok arkadasım kullanıyo cocuguna vede cok memnunlar..sızede tavsıye edım dedım konuya uygun cunku..astım hastası olan bı kızım var manevı kızım oda devamlı terlıyo ve hemend egıstırılmesı gerekıyo annesı almısdı cokda memnun kalmısdı..arastırın gercekdende suan hayat okadar ılerlemıskı herseye bı care cozum var..

18. 22 Şubat 2010
  19. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.234
    Ödül Puanları:
    463
    canım özel mesaj atayım dedim ama mesaj kutun doluymuş:hulya: