anasınıfı eğitimi

Konusu 'Anaokulu & Okul Öncesi Eğitim' forumundadır ve adyali tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

21 Kasım 2008
    Konu Sahibi : adyali
  1. adyali

adyali sil baştan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anasınıfında öğretmenler çocuklarla ilgilenmediklerinden hep hasta oluyorlar, sınıf içinde koşmalarını engelleyip ikaz etmek öğretmene göre özel ilgi oluyormuş, bunuda devlet okullarından bekliyemezmişiz, eğer beğenmiyorsanız özel okula verin diyorlar. özel okullar açıldı açılalı devlet okullarında böyle bir tavır var (bizden bu kadar gibi) sonumuz iyiye gitmiyor hakkımızda hayırlısı

2. 21 Kasım 2008
  3. nurselnaz

nurselnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MRB aynı dert bizim başımızda benimde kızım hasta oldu ve sınıftaki hemen hemen bütün çocuklar hasta. Benim şansım öğretmenimiz sizinki gibi tepki vermedi. İnanın çocuklar öğretmenlerini dinlemiyorlar. bence hastalanmalarının nedeni veliler. Çocuğu hasta olanların çocuğu okula göndermemeleri gerekiyor. malesef bir çok kişi bu konuda duyarsız. hastalık otomatikman diğer çocuklara bulaşıyor. Ondan ondan derken kış boyunca sınıftan o mikrop gitmiyor. B enim fikrim bu çünkü bizim okulda çocuklarımıza iyi bakıyorlar. Kızım terlediği zaman iç çamaşırlarını değiştirip poşetle eve gönderiyorlar ayrıca bizimkide devlet okulu. sevgiler

4. 21 Kasım 2008
  5. eNur

eNur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence bir eğitimci için çok yanlış bir konuşma şekli
    ne demek beğenmiyorsan git özel okula ver
    herkes bilir özel okula vermeyi

6. 21 Kasım 2008
  7. adyali

adyali sil baştan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba sizin şanslı yada bizim şansız olduğumuzu düşünüyorum. velilerin duyarsızlığına bende katılıyorum ancak aile ilgili ise öğretmendende destek beklemesi çok doğal.çünkü çocukları onlara emanet ediyoruz. ailelerin cahilliğine karşı uyarıda bulunmak bizler kadar öğretmenede düşüyor. zaten bizim sınıfta çocuklar istifra ediyor o bile sadece peçeteyle silinip bırakılıyor. hataları dile getirildiğindede özel okul yolunu gösteriyolar dayanışma sıfır. oysa ben her konuda yardıma açık olduğumu da belirtmiştim ama malesef dayanışma işlerine gelmiyor. çocuklar hep hasta. ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. sağlıklı ve başarılı nesiller yetiştirmek dileğiyle!... sevgiler

8. 21 Kasım 2008
  9. adyali

adyali sil baştan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm desteğiniz için teşekkürler, zaten özel okullar açıldıktan sonra bu durumlar ortaya çıktı karşımdaki devlet okulu dururken neden servisle özel okula para vereyim bende anlamadım sonuçta ben çocuğumu vatana devlete hayırlı olsun diye yetiştiriyorsam devlette eğitimi yapsın müsadeleriyle.... sıkışınca başından atmak yok öyle dimi! klasik olacak belki ama bizim zamanımızda böyle değildi. sevgiler...

10. 21 Kasım 2008
  11. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canim bu okulu hemen degismelisin hijyen yok gibi ne demek istifrayi peçeteyle temizlemek
    gecenlerde benim oglum kusmus tam s1n1f1n kapisinda beni cagirdilar bi gittim koridorlar bile hep camasirsuyu kokuyodu bizimki devlet okulu
    tabi bu olaydan sonra 15 gün okula yollamadim diger cocuklara geçer diye korktum

12. 23 Kasım 2008
  13. adyali

adyali sil baştan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende okulu değişmeyi düşünüyorum ancak kızımı etkilemesinden korkuyorum. gerçi bugün diğer velilerle konuşunca bir şok daha yaşadım öğretmenleri sınıfta çok konuşan 3 öğrencinin ağzını bantlamış, birine tokat atmış ve ayrıca çocukların wc sinde sigara içerken görmüşler ama veliler konuşunca inkar etmiş küçücük çocuklarımızı yalancılıkla suçlamış. olayı müdüre taşımaya çocuklara tepki yapar öğrtmen diye korkuyorlar bu savaşta tek kaldım 1 haftadır uyuyamıyorum ne yapacağımı şaşırdım doğrusu

14. 23 Kasım 2008
  15. eNur

eNur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    şok oldum ya bu nasıl anasınıfı öğretmeni ne demek çocukların ağzını bantlamak
    eğerki bunları gerçekten yaptıysa bence bu öğretmeni şikayet edin
    olmaz böyle eğitimci heleki anasınıfı öğ.hiç olmaz

16. 23 Kasım 2008
  17. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.284
    Ödül Puanları:
    238
    şikayet etsenize öle şey mi olurr
    hiç bi çocuğa olmaz da
    anasınıfı çocuklarına hiiç olacak şey değil
    bnm kızm da devletin kreşinde anaokulu die geçio ama
    hayatta öle şeyler olmaz olsa bile walla il milli eğitim müdürlüğüne kadar çıkarıım
    hak verilmez alnır bnde söke söke alırıım

18. 23 Kasım 2008
  19. bahar_efeege

bahar_efeege kaktüs Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Nasıl yaa baya çocukların ağzı bantlanmış yani :kızgın: :kızgın: :kızgın: :bbo:
    Bencede hemen okul değiştirmelisin.Değiştirmezsen kızın etkilenecek bence :1shok: