anatolia gürgan clinik maya tüp bebek sizce hangisi giden varsa lütfen yardım

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve miss_capraz tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : miss_capraz
  1. miss_capraz

miss_capraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    test sonuçlarım bitmek üzere karar vermeliyim bu merkezlerle bilgisi olanlar lütfen yazın benim gibi bir sürü kişinin ihtiyacı varrrrrrrrrrrrrrCADIARZU

2. 14 Mayıs 2009
  3. dim

dim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    meraba ben ikinciyi daha yeni denedim 12inde sonuçum belli oldu. Daha önce bir boş gebeligim olmuştu . Ankara da bütün klinikleri gezdim .En çok satıroğlu aklıma yatmıştı. Histereskopi olmakdan kaçtıgım için gürgan a gittim Hiç memnun kalmadım Herşeyi hemşireler takip ediyor kanamam başladı pazar günü nöbetçi hemşire bir gün sonrasında ancak doktora sorabildi oysa kurtarılabiliniyormuş bu kadar ilgileler anlayacagın Lafta en iyiler ama sadece lafta eşimde ve bende sebepsiz infertiti var Bir neden yok ondan çok basit geliyoruz herkese , anatolia da gittim Hakan Bey i çok sevdim ama bana açık açık çok basit hastasınız sizler gibilerde 4 -5 kez tutmazsa ançak araştırma yapıyoruz niye tutmuyor diye dedi . Bizler denek degiliz yada para makinası , maya'yı sevmedim bir görüşme için tam 5 saat bekletiler herşeyi bu kadar beklersem dedim işim var. İki ay sonra tekrar deneyeceğim muhtemelen şatıroğlu olacak allah yardımcımız olsun Ben çok irdeledim Gürgan da çamura battım biraz oluruna bırak

4. 14 Mayıs 2009
  5. esila@mxixsra

esila@mxixsra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun .inş bu denemen son olur bebişini kucağına sağlıcakla alırsın.
    ben de ankarada uygun bi merkez arıyorum. aklımda üç merkez var. biri de gürgandı. çok beğeniliyor. ama demek ki ilgisizler. zaten zor bi süreç insan biraz ilgi bekliyor bu süreçte. ben henüz hiç deneme yapmadım. ilk denemem olacak ama merkez seçemedim henüz...çok zor bi karar....biraz da hş hakkında ki düşüncelerini yazabilir misin?:uhm::uhm:

6. 14 Mayıs 2009
  7. esila@mxixsra

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    dimcim özel mesaj böülümün kapalı sanırım. sana özelden yazacaktım...

8. 14 Mayıs 2009
  9. dim

dim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    meraba özel mesajlar kısmını bir türlü becerip açamadım Eğer biliyorsan nasıl açılacagını yardımcı olursan sevinirim Teşekkür ederim umarım hepimiz mutlu sona ulaşacagız . Gürgan çok popüler ama hiç bir şekilde E2 kontrolu yapmıyorlar Bir kere kan tahlili yaptılar toplamda benim E2 birden yükseliyor Birdende düşüyor Hş görüşmemde E2 nin kontrol edilmesi gerektiği söylendi bir çok yerdede kontrol edildiğini biliyorum Bende yumurta sorunu yok ilaçlara çok kısa sürede vücudum tepki veriyor Eşimdede sorun yok geriye bir rahimde gelişim kalıyor Hş histeroskopiyle bu işte başarılı olduklarını anlatmışlardı İşin aslı ilk denememde rahimde tutunmada oldu Boş gebelik oluştu Embriyo yaşamadı Bende bunun için ne yapabilirim onu araştırıyorum Bilmiyorum her merkez kendini çok övüyor ama benim için önemli olan sonuca ulaşmak kimse araştırmıyor neden başarılı olmadı Umarım senin tedavin olumlu sonuçlanır Allah gönlüne göre versin

10. 14 Mayıs 2009
  11. esila@mxixsra

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    dimcim kullanıcı paneli var yukarıda anasayfa yazan yerin yanında oraya tıkla.orda sol tarafta ayarlar ve özellikler var. o kısımda istediğin özellikleri aktif hale getirebiliyorsun...umarım güzel anlatabilmişimdir:)

12. 14 Mayıs 2009
  13. dim

dim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim Yaptım ama bakalım dogru yapmışmıyım mesaj alabilecekmiyim

14. 14 Mayıs 2009
  15. idil07

idil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar ben de aslında kararımı vermiştim ama kafam karışıyor. ankara tüp bebek hakkında fikri olan var mı?

16. 14 Mayıs 2009
  17. idil07

idil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kimse yok mu?

18. 14 Mayıs 2009
  19. miss_capraz

miss_capraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım ankara tüp bebeğe gittim memnun kalmadım benim boş yere hakkım gitti tutmadı zaten tavsiye etmem hadi kızlar başka kimse yokmuuuuuu