anatoliada tüp bebek yaptıran arkadaşlar ne kadar para ödediniz?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve vertigo tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tekrar merhaba. bebişlerimiz yeterki olsun maliyeti ne olursa olsun diyorum bir taraftan ama kendimizi hazırlamamız açısından bana fiyat hakkında bilgiverirmisiniz.?ben ve eşim öğretmeniz ve devlet ödedikten sonra yaklaşık 3.300 vercez. ilaçlar için de rapor çıktı ama onun mmaliyetini hiç bilmiyorum.bir de gatayı çok övenler var sanırım devlet hastanesi olduğu için ücret bu kadar değil

2. 15 Ağustos 2010
  3. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    meraba öncelikle tedaviniz hayırlı olsun.Bizde anatoliada tüp bebek yaptırdık şimdi iki haftalık bebeğim var darsısı sizlere maliyete gelince bizde eşimden kaynaklanan infertilite olduğundan toplam 5.5 milyar ödedik devlet 1 milyarını geri ödedi ilaçlarıda rapor olunca sanırım yüzde yirmilik katkı payını ödedik fazla embiryollarımız içinde 500 milyon ödedik başka merak ettiğin bir şeyler varsa sorabilirsin allah yardımcınız olsun

4. 16 Ağustos 2010
  5. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle hayırlı olsun ALLAH analı babalı büyütsün biz de görebilecekmiyiyz acaba?fazla embiryolardan kastın ne onu anlamadım ben yaklaşık olarak bu ayın 22de adet olcam pekiondan sonra ne kadar bir süreç var ve acı duyuluyormu beniaydınlatırsan sevinirim