Anatoliaya şubatta gidenler..

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve dervis tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

9 Şubat 2009
    Konu Sahibi : dervis
  1. dervis

dervis Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar
    Anatoliaya şubatta gidenler, burada buluşup izlenimlerimizi paylaşsak? Ben şubatta uzun protokolle tedavime başladım, daha 6. günüm, doktorum Bülent bey..Aslında kendi doktorum takip edecek, beni Anatoliaya yalnızca yumurta toplamaya, ve transfere yollayacak, bu durumda olanlar var mı? ya da Anatoliada şu an tedavisine başlayanlar? burda tedavimizi, aşamaları paylaşsak? veee bir sorum daha var Anatoliada hamile kalanlar, moral vermeniz için sizin desteğinize ihtiyacımız var...

2. 11 Şubat 2009
  3. dervis

dervis Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yok mu Anatolia'ya gideeeeeeeen şubatta ya da ocakta ya da daha önce? nerdesiniiiiiiiiiiiz?

4. 11 Şubat 2009
  5. hituci

hituci Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım merhaba.bu ay bende anatolyada tedavi görüyorum.yumurtalarım toplandı dün.sen hangi aşamadasın.inşaallah sağlıkla hayırlısıyla bu defa bebişimizi veya bebişlerimizi kucağımıza alırız.kendine iyi bak sevgiler...

6. 11 Şubat 2009
  7. dervis

dervis Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim uzun protokol, iğnelerin 8. günü, ama lucrine 18. gün başladığım için adet olmayı bekliyorum.. sonra da gonal-f lar başlayacak, bakalım ne olacak? senin kısa protokol müydü? ne zaman transfer? bir de bir soru daha; yumurta toplamada hoca da oluyor mu? nasıl bir işlem? anlatırsan sevinirim, Lucrin adet geciktirir mi? ooo ben de soru çok:)

8. 11 Şubat 2009
  9. ikrar

ikrar Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben ınternetiol da tedavi gördüm şimdi donrulumus embiryı ıle deneyecm yenıden kısmetse:Saruboceq:
    bende uzun protokol gördüm tedavi 2 ay kadar surdu
    yanlı hatırlamıyosam 1 sene once yapmıstım
    yumurta toplamada hoca oluyo transfer
    yumurta toplandıktan 2 gün sonra oluyo
    lucrib bende herhangi bi gecıkme yapmadı canım hihoyyyt

10. 11 Şubat 2009
  11. ikrar

ikrar Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım yumurta toplamada aneztezi uyguluyolar hiç bişey hissetmiyosun
    canın acımıyo lutfen sımdıden dusunup canını sıkma delikafadulden

12. 12 Şubat 2009
  13. hituci

hituci Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde uzun protokoldü canım.adetin 21. günü başladım.bu 3. denemem ve her defasında da lucrin bende 2-3 gün adet gecikmesi yaptı.tabi bu kişiden kişiye değişebilir.hiç gecikmeyenlerde var.bizim problem kromozom translokasyonu olduğu için 3. gün pgt denen bir işlemden geçiyor embriyolarımız.Allahtan bi mani olmazsa pazar günü transferim var.yumurta toplamada genelde hoca oluyo ama bu defa benimkini mehtap topladı.kanamam falan olmadı sorun yok yani rahat ol.mehtapta işini güzel yapıyo bence.10dk sürüyo toplama işlemi toplam 15 dk uyuyorsun uyandığında çok hafif kasıklarında adet olacakmışın gibi bi ağrı oluyo.çok kolay bi işlem.transferde hoca mutlaka oluyo.bende senin gibi bulunduğum ilde yaptırdım yumurta takibini.başka sorun olursa seve seve yardımcı olmaya calışırım.Allah bu yolda emek verenlerin yar ve yardımcısı olsun.Allaha emanet ol sevgiler...a.s.

14. 12 Şubat 2009
  15. dervis

dervis Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hituci,şimdiden hayırlı olsun, inşallah hayırlısı ile bebeklerimize kavuşacağız, dua edeceğim senin için.. 3 denemeni de Anatoliada mı yaptırdın?

16. 12 Şubat 2009
  17. dervis

dervis Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İkrar hem ben iğnelerden korkarken hem şimdi yine yumurta toplamadan korkarken bana çok destek oluyorsun sağol, teşekkür ederim, sen ne aşamadasın?

18. 12 Şubat 2009
  19. hituci

hituci Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım 3ü de anatoliada oldu.çok mükemmel olduklarını söyleyemem ilgi falan göremiyorum yoğunluktan dolayı ama işlerini iyi yapıyorlar.bizim için önemli olanda bu değil mi?sağlıcakla kal canım sevgiler