Anestezi sonrası deneyimleriniz!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve thor tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : thor
  1. thor

thor Poker Face Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar belki saçma gelebilir ama aklıma çok takılan bir konuyu sormak istiyorum...

Burun ameliyatında anestezi sonrasında ayılırken "saçmalamaktan" çok korkuyorum ve inanın sırf bu yüzden ailemin onay verdiği ameliyatımı erteledim :gitme:
    Gizlisi saklısı olan biri değilim ama ne bileyim hoşlandığım çocuğun adını sayıklarsam ya da tuhaf şeyler söylersem diye diye kuruyorum kendimce..
    Sırf bu yüzden gelecek yaza kaldı benim iş.. Sizler tecrübelerinizi paylaşır mısınız, anestezi sonrası nasıl kendinize geldiniz, neler demişsiniz, neler yapmışsınız vs. Ve en önemlisi kendimizi tetiklemenin bir yolu olamaz mı !! İmkansızı mı istiyorum delikafadulden

2. 11 Ekim 2009
  3. kacakgirl

kacakgirl mamişimmmmm ask Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    113
    bende cok korkmustum sevgılımın adını sayıklıcam dıe:))ama neysekı benı amelıyathaneden cıkarmadan uyandırdılar...korkma sayıklamazsınn...

4. 11 Ekim 2009
  5. thor

thor Poker Face Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah canım sadece doktorlara rezil olmaya da razıyım ama annemlerin önünde hoşlandığım çocuğu söylersem cidden ne yaparım bilmiyorum. Annem burnuma yeni bir şekil verir mi verir valla laelaelaelaelae sırnaşık şey

6. 11 Ekim 2009
  7. EU3

EU3 Guest

Eğerki :)bende ameliayta olursam anesteziden sonra ne yapıcağımı merak ediyorum.Gerçii 6 ay önce anestezi almıştım kadın hastalıkları ile ilgili bir flim için :)))narkozdan ayılırken herkeze gülümsemişim ben.Yüzümde tatlı bir gülümseme varmış çokk komik ya rezil oldum eşim ve doktorumun sekreteri demişti:))hatta sekreter unutamam diyodu ayılışını :roflol:

8. 12 Ekim 2009
  9. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    saçmalamıyorsun merak etme. tam ayılana kadar uyuyorsun uyanıyorsun uyuyorsun uyanıyorusun.sana özellikle birşey sormazlarsa ağzından birşe kaçmaz kaydirigubbakcemile3

10. 12 Ekim 2009
  11. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    benim bildiğimde uyanmadan ameliyathaneden çıkarmıyolar.. Bende kendimi çok merak ediyorum ne saçmalıcam erkek arkadaşım bile orda olucak hatırlayabilceğim bi rezillik yaşamak istemiyorum :)

12. 12 Ekim 2009
  13. _pinokyo_

_pinokyo_ ѕα∂є¢є ѕυ& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben narkozdan çıkmışım ama odama aldıklarında hala uyuyormuşum ve ayılana kadar ameliyattan gününden 1 hafta önce ayrıldığım erkek arkadaşımı sayıklayıp durmuşummafoldumbenmafoldumben

14. 12 Ekim 2009
  15. OVERnight

OVERnight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Ben ayılana akdar bekletildim hazırlık odasında böle kendime geldim ama gözlerimi açamıyodum pek hiç bişi de yapmadım yani, ameliyt erteletçek kadar hele:KK70:

16. 12 Ekim 2009
  17. tc1203

tc1203 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bisey sayiklamazsn mrk etme blincn aciliyo sadece uyku halin oluo gucun dermanin olmuyo ben narkozdan gec ve zor cikarim ben bile sayiklamadim gulerek girersen gulerekte uyanrsin=) ben amlythan

18. 13 Ekim 2009
  19. Plastic

Plastic ●̮•Fenerbahçe●̮• Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    uyanmadan içerden çıkarmıyorlarki.