Anestezili aşılama ???

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve kedilalesi tarafından 6 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : kedilalesi
  1. kedilalesi

kedilalesi bebiko Italiano-2 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    selam şekerler 2. aşılamamı yaptırcam ama 1.inden cok fena gözüm korktu.anestezili yapılıyormu aşılama ? ya da ne bileyim lokal anestezi falan oluyormu bilginiz var mı?

2. 9 Mayıs 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Evet canım ablamın arkadaşı ve siteden bir arkadaşım Aşılamasını genel anestzi ile yaptırdıı...
    Bende kötü geçen 1.aşılama tecrubem sonundaaa çektiğim acıyı bir ben bilirim..
    2.kesinliklee düşünmüyorm.Anestezili yaptırsammı diye kararsızım ama yok aşılama istemiyom işte hıh:dilcikar:

4. 11 Mayıs 2009
  5. kedilalesi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy gercekten mi?artık umudumu kaybetmeye baslıyordum artık sevindim....
    deneyimleri olanlar yazarsa sevinirim....

6. 12 Mayıs 2009
  7. nezooo

nezooo çok bekletme abini tamam mı minik:) Üye

Beğenildi:
    418
    Ödül Puanları:
    188
    bende 2 sefer yaptirdim ama benim canimin hic yandigini soyleyemem bende cok korkuyordum doktora dedim anestezili olsun diye gerek yok dedi korka korka gittim doktor bittti dedi anlamdim bile insallah kolay gecer:)

8. 23 Mayıs 2009
  9. kedilalesi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    dün dr.umla görüştüm bu konuyu. hiç anestezili aşılama yapmamış . nasıl yaaa dedim içimden. en korkak hastan ben miyim yani.bu kadınlarda nasıl bir dayanıklılık var böyle acıya karsı ....
    ben de cok acık ve net konustum ağrı kesici, kas gevsetici gibi bişeyler kesin istediğimi
    karından iğnelere başladık hadi hayırlısı.............

10. 28 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

Bu doktor kontrolum vardıı.3 ay önceki aşılamada çektiğim acıyı konuştumm drla..:1shok:Adam böyle kaldıı .acıııdıııı diyorumm canım çok acıdıı diyee.Halla halla yaa dediiii.:1ninca::1ninca:Bir daha kesinlikle yaptırmam dedim .Anestezi ile anca dedim.Oda bana anestezili aşılama olmaz dediii.Şimdii bir ifade koyucaktım ama yokkkkkaydirigubbakcemile3:mymeka:

12. 29 Mayıs 2009
  13. esengxuxlxuxm

esengxuxlxuxm minik erkeklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bnde dün yaptırıdm aman Allahımmmm çok canım yandı birde diyolarki basit bir uygulama neresi basit anacım kanamamda oldu azıcıkkkkkk........bn çok koktum valllaaaa halada acıyorkaydirigubbakcemile3amannnnn kadın olmak ne zor iş yahuuusenağlama

14. 29 Mayıs 2009
  15. EU3

EU3 Guest

:1ninca::1shok:Canım geçmiş olsunn inşallah emeklerının karşılıgındaa bebeğinn sana tutunurrr...:Saruboceq::Saruboceq:
    Demek seninde acıdııı...Bünyeden bünyeye değişiyor demekkiii..Off o acı neyii öyle yaaa ilk ve son denemeydi benim iççinnnşakkıdı

16. 29 Mayıs 2009
  17. esengxuxlxuxm

esengxuxlxuxm minik erkeklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallahhhh canımmm......yaaa dediğin gibi acı ne kii
    çokkk feci bişiydi ya adama bağırıyorum hiç aldırış etmiyooooo nasıl acıdı bazılarınınki rahat geçmiş internette nasıl basit bişiymiş gibi lanse ediliyor ama hiç öyle dğl valla

18. 29 Mayıs 2009
  19. neden.ben

neden.ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bende bu yöntemi düşünüyordum ama korktum biraz yazdıklarınızdan... niye bu aşı koldan yapılmıyormu??