angel sound hakkında bilgi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ramitep tarafından 3 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ramitep
  1. ramitep

ramitep Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar angel sound diye bir cihaz varmış bebişin hareketlerini falan dinlemek için ben 17+5 haftalık hamişim bebişin hareketlerini daha hissetmediğim için çok merak ediyorum iyimi diye sizden alan ve kullanan varmı bende almayı düşünüyorumda fiyatı 89 ytl miş sanırım tavsiye ediyor musunuz :CüvCüv:

2. 3 Ağustos 2008
  3. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    evet fiyatı o civarda,almayı düşünüyordum ben de ama sonra vazgeçtim çünkü ben onu alana kadar bebişin hareketlerini çok belirgin olarak hissetmeye başladım :) şimdi iyiki almamışım diyorum :)

4. 3 Ağustos 2008
  5. edolina

edolina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Biraz daha sabret.Çok yakında öyle sık hissedeceksin ki hareketlerini,gece seni uyutmayacak hale gelecek.Ben yaklaşık bir buçuk haftadır hareketlerini hissediyorum.Özellikle akşam yatağa yan yattığımda çok hareketleniyor.Sanki bana 'Kalk.Uyku vakti daha gelmedi.' der gibi.Hatta eşim de elini karnıma koyduğunda güçlü vuruşlarını hissedebiliyor.Bence onu bu şekilde hissetmek sana yetecek.Ekstradan bir cihaza gerek duymayacaksın.

6. 17 Kasım 2008
  7. ozzge

ozzge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar bende bugün aldım, ama duyamadım niye acaba? Daha küçük sanırım ondan :KK43:

8. 17 Kasım 2008
  9. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Canim bu angelsounda benzer bende burda baska bir markanin cihazini gordum. Almadim ilkin cunku gobegim cikana kadar duyulmaz diye dusundum. Seninde bebisin daha cok kucuk, ondan duymamissindir, bekle birazcik daha. Bende bugun gidip alayim diyorum, haber ederim duyarsam.

10. 17 Kasım 2008
  11. cancer

cancer Maşallah Barekallah:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bende almayı düşünmüştüm inş. diğer hamişliğimde almak nasip olur.. cihazın tanıtımında nette yazıyor 12.haftadan sonra duyulabilir diye tatlım ondandır..

12. 17 Kasım 2008
  13. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bendede var o normalde 12 haftaıkken duyuluyo diyorlar ama duymadım ben sanırım 18 haftalıkken duydum güzel bir alet tavsiye ederim

14. 18 Kasım 2008
  15. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Yaa o zaman ben almiyim hemen, bende zaten duyulabilecegini sanmiyorum 4 aydan once.

16. 18 Kasım 2008
  17. ozzge

ozzge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    SALPER ve AYSİNS adlı kullanıcıların mesajları samimi gelmedi bana arkadaşlar, ürünün tanıtıcıları sanırım arkadaşlar reklam yapmaya gelmişler. Bir çok sitede dikkatimi çekti bu, bu şekilde bir pazarlama politikalarının olduğunu bilseydim Angelsounds'u kesinlikle almazdım. Resmen insanları kandırmak bu. Varolmayan kişiler yaratıp,varolmayan deneyimler ortaya atmak.

18. 17 Ağustos 2009
  19. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    bu cihaz 3 aydan önce kullanıldında bebği sıkıntıya sokuyormuş fetus çok ısınıyormuş 3 aydan sonra zaten hareketleri hissedicez