Angel

Konusu 'Yabancı Diziler' forumundadır ve dids tarafından 6 Şubat 2008 başlatılmıştır.

6 Şubat 2008
    Konu Sahibi : dids
  1. dids

dids f & d Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148

YARI VAMPİR YARI İNSAN ANGEL, BÜYÜK FİNALİN YAŞANACAĞI SON SEZONUYLA YİNE LOS ANGELES SOKAKLARINDA

Buffy The Vampire Slayer’ın ardından Angel’da da büyük final zamanı geldi. Wolfram & Hart şirketine karşı yeni taktikler geliştirecek Angel, onlarla ‘içeriden’ savaşabilmek adına şirkette görev alacak. Angel’ın hedefi, onları kendi silahlarıyla vurabilmek, ki bunun yolu da onların kaynaklarına ulaşabilmekten geçiyor. Bununla birlikte Wolfram & Hart’ın da kendi taktikleri var tabii ve bunların başında da Angel’ı kendi yanlarına çekmek geliyor.
    Beşinci sezonun en ilginç özelliklerinden biri, Sunnydale’in yerle bir olduğu Buffy The Vampire Slayer’ın final bölümünde kendini feda eden Spike’ın Angel’da yeniden ortaya çıkacak olması. Spike, Angel’ın Buffy’ye verdiği sihirli kolye sayesinde Cehennem Ağzı’nın sonsuza dek kapanmasını sağlamıştı. Angel’ın beşinci sezonunda, bir kez daha bedene bürünecek Spike’ın gelişiyle ruhu olan vampirlerin sayısı ikiye çıkacak: Angel ve Spike!

TAKTİKLER SAVAŞI
    Alışık olduğumuzdan farklı renkte gelişmelerle Los Angeles’ta hüznün hakim olduğu dördüncü sezonun ardından beşinci sezon daha hareketli geçecek. Finale yaklaştıkça sürprizlerin dozu da artacak.
    İşte beşinci sezona dair birkaç ilginç gelişme:
    Angel, Wolfram & Hart’ın CEO’su, Gunn ise avukatı oluyor. Wesley babasına meydan okurken, Spike yeni gücnün ona kattıklarını keşfediyor; cisimlerin biçim değiştirmesini sağlama gücü gibi. Fred, Connor ve Cordelia’yla ilgili gelişmeler de Angel hayranlarını heyecanlandıracak gibi görünüyor.

(alıntıdır)

2. 13 Ağustos 2008
  3. beriamiz

beriamiz sevimli cadının annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya bu angel hangi kanalda yayınlanıyor ben hastasıydım angelin en son 2 3 yıl oluyor izliyeli sonrada zamansızlık izliyememiştim

4. 3 Eylül 2008
  5. angel80

angel80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben bu ANGEL dan değilim çok şükürki:)

6. 19 Mart 2009
  7. violette

violette zor bir yola çıkıyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet Angel'da çok güzel bir diziydi.Birde sevgilisi vardı galiba o da iblisleri öldürüyordu.Buffy sanırım ismi.Yanlış hatırlamıyorsam.

8. 26 Mart 2009
  9. lotus_

lotus_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet çok güzel bir diziydi ..Cnbce yayınlamıştı uzun zaman önce..

10. 23 Nisan 2009
  11. yakamoz_16

yakamoz_16 Guest

ah ah angel ya aşıktım ben bu adama.:asigim: dizi bitince de çok üzülmüştm keşke tekrarlarını fln versler :a015:

12. 13 Mayıs 2010
  13. hopebenay

hopebenay Bana sen lazımsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    muthis bir diziydi...Uzun zaman once bu dizi Cnbc-e de yayinlaniyordu pazar gunleri aksam saat 8 di sanirim.Ne yapar eder bu diziyi mutlaka izlerdim.Ne gunlerdi...Dizi bittiginde resmen agladigimi hatirliyorum...Angel'a hayrandim diziye daha bi hayran...
    Yillar gecti ve ben simdi dvd den tekrar izlemeye basladim.ılk sezonun 6. bolumundeyim eski gunleri tekrar yasiyorum sanki..Ama o zaman hersey daha bi guzelmis simdi bakiyorum da hayatimiz bayaa degismis...Bu diziyle belki gecmisi yad etmis oldum.
    Angel asla unutmayacagim ve izlemekten bikmayacagim tek dizi...