Angelina Jolie'nin sır diyeti

Konusu 'Güncel Diyet Haberleri' forumundadır ve LolaBunny tarafından 30 Aralık 2008 başlatılmıştır.

30 Aralık 2008
    Konu Sahibi : LolaBunny
  1. LolaBunny

LolaBunny yokumbenbaglantmıkestiler Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Angelina Jolie, Brad Pitt'in bebeğini dünyaya getirdikten sonra, üç hafta içinde tam 11 kilo vererek herkesi şaşırttı. İşte Angelina Jolie'nin formülü...
    Bebeğini emzirdiğini söyleyen Jolie, basına küçük sırrını da açıkladı: Sarımsak çayı! Bebeğini en iyi şekilde besleyebilmek için yemekten kısmadığını söyleyen güzel yıldız, zayıflamak için Afrika gezisi sırasında yerlilerden öğrendiği bir yöntemi uyguluyor.
    Bağırsakları çalıştırma özelliği olan çay, yağları yakmada da etkili. Sadece bu çayı içerek, emzirerek ve yoga yaparak üç hafta içinde 11 kilo verdiğini söyleyen güzel yıldız, çayın nasıl hazırlandığını da anlattı.
    İşte sarmısaklı çayın tarifi
    Küçük bir taze zencefili soyun ve 2 fincan suyla kaynatın. 6 dakika kaynadıktan sonra içine 2 diş ezilmiş sarmısak, 2 çay kaşığı bal ve 2 çay kaşığı limon suyu ekleyin ve iyice karıştırın. Çayın soğumasını bekledikten sonra süzün ve soğuk için.
    Kaynak: Yazarkafe
    Kolay gelsinnnnnnnn hepimizee:) hihoyyyt

2. 30 Aralık 2008
  3. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    o sarımsak kokusu nasıl geçer yaa sizce gerçekten içmiş midir bu çayı angelina ??

4. 30 Aralık 2008
  5. LolaBunny

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Valla bilmiyorum ki ben de canım:) Görünce yazıyim dedim ama sarımsak zaten çok yararlı onu forumda bikaç konuda da görmüştüm o yüzden işe yarayabilir gibime geldi. Belki dişlerini çok fırçalamıştır, günde 4-5 kere:) nefes spreyleri sakızlar falan kullanmıştır:p

6. 1 Mart 2009
  7. ediz

ediz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim böyle bi çaya inanasım gelmiyor.bence onlar yemiyor içmiyor hep aç geziyorlar

8. 1 Mart 2009
  9. Elis

Elis Guest

bunlarda para var guzelim,dogum yaptiktan 2 gun sonra estetikcilerde hepsi,sonra o diyeti yaptim,yok bu diyeti yaptim,palavra hepsi:1closedeyes:

10. 1 Mart 2009
  11. D'arbanwille

D'arbanwille geliyorlar bazen Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108

dogri diyin bacı , estetık cerrahla aldıryolar yağları sonna bzim safalra umut kırıntısı atıyolar -tatlicadiarzu-

12. 1 Mart 2009
  13. Elis

Elis Guest

dime yaaa,bizlerin kilo vermek icin anasi agliyo,biz aylarca ugrasiyoruz anca oldu diyoruz,onlar bikac gunde,fit oluyolar,para her kapiyi aciy:bbo:

14. 17 Mart 2009
  15. alevsi

alevsi her şey çok güzel olacak Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ya angelina sarımsak yesin bred onunla evli kalsın :KK70: çok komik geldi bana...

16. 17 Mart 2009
  17. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    benncede palavra palavraa...doğumdan sonra dooğğru dr yağlarını çektirmeye..oarasını burasının sarkıklarını toplatmayaa...soranlarada bu palavra çayı söyledi işte....

18. 17 Mart 2009
  19. LolaBunny

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ya kendimi kötü hissediyorum:KK70: sanki ben uydurmuşum da koymuşum gibi oldu:KK70: valla ben de internette gördüm ne biliyim yani öyle estetik manyaa bi kadına benzemiyo doğal falan yani bence. kamboçya zambiya zart zurt doru mu yazdım bilmiyorum da bi sürü ülkenin barış elçisi falan. böyle doğadan bitakım destekler alarak zayıflıyor olabilmesine ihtimal verdim haberi gördüğümde. o yüzden buraya koydum:KK70: ne biliyim yani belki gidiyodur doktora:KK70: kendimi kötü hissettim şimdi:KK70: