angelique1 Meme Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve angelique1 tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : angelique1
  1. angelique1

angelique1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Gecen hafta gögüs estetiği yaptırdım, iyi ki yaptırmısım.. goguslerim muhtesem duruyorlar..Üstelik ameliyatım o kadar sorunsuz gecti ki manikür yaptırmaktan farksız gözumde.. ameliyattan uc gun sonra dansetmeye cıktım saatlerce dansettim hic bir sey olmadı, cok mutluyum.. dusunen ve karar veremeyen varsa mutlaka yaptırsın.. tek onemli olan sey doktor secimi burada.. iyi bir doktor harikalar yaratıyor:)

2. 19 Mayıs 2010
  3. shebsheb

shebsheb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ne mutlu sana, hangi doktora gittin ne kadara mal oldu söyleyebilir misin

4. 20 Mayıs 2010
  5. TRTHD

TRTHD Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    görüntü güzel oluyorda ilk günler, bir an önce yumuşasalar bide, 2 ayım dolmak üzere halen yumuşama tam olmadı:KK43:(

6. 20 Mayıs 2010
  7. angelique1

angelique1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    shebsheb, Tugrul Turan'a gittim 6 milyar odedim ama degdi.. daha ucuza da yaptırabilirdim ama estetik diye riske atmak istemedim..

8. 20 Mayıs 2010
  9. katy

katy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sizce devlet hastaneleri bu konuda güvenilir değil mi?

10. 20 Mayıs 2010
  11. daisyyy80

daisyyy80 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar meraba bende yeni katıldım aranıza karın germe yaptırmak istiyorum.Tavsiye olarak kimi tavsiye edersiniz.

12. 20 Mayıs 2010
  13. hale1903

hale1903 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun canım gule gule kullan ..benım goguslerımde bekarlıgımdakı gıbı guzel degıl artık bır bebegım var emzırmedım ama ıcındekı sut boşalıncaa baya bır cıvıklastı vee kuculdu vee asagı dogru sarkık vazıyette ınaın kendıme guvenım azaldıı..eşimee karsıı sankı utanıyorumm..keske ımkanım olsada bende amelıyat olabılsem hayırlı olsun tekrar

14. 21 Mayıs 2010
  15. armine85

armine85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben 4 gun nefes alırken dahı acı cektım dogrulamadım ancak 4 gun sonun da toparlayabıldım benımde kas ustu oldugu halde boyle hıc acısız atlatanlara hayret edıyorum valla......

16. 21 Mayıs 2010
  17. ACELYAM

ACELYAM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    canim öncelikle gecmis olsun....ya benimde aklimda su siralar felaket var gögüs büyültme ama cesaretim yok ve bu konuda bayaaa bil bilgisizim :KK43:

18. 21 Mayıs 2010
  19. shebsheb

shebsheb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tuğrul bey oldukça meşhur. 6 bin benim için malesef çok fazla çünkü ben hem göğüs hem de burun düşünüyorum. 7000 e bi doktor buldum ama şu barış çakır ismini o kadar duydum ki onunla da görüşüp öyle karar vericem. yalnız meme ucundan girmek istiyor doktor kendi kardeşine öyle yapmış :) hissizlik 6 ay oluyomuş sonra geçiyommuş ayrıca iz olayının tamamen ordan kapandığını çünkü meme ucu derisinin iz tutmayan bir yapısı olduğunu söyledi. tenimiz beyaz olduğu için nerden olursa olsun iz kalacağını söyledi.

meme ucu bana hep riskli geliyor bilemiyorum işte. üç doktorla konuştum üçü de ayrı konuştu ve bunlar oldukça meşhur doktorlar. kafam iyice karıştı anlayacağın. hakkımızda hayırlısı

Son düzenleme: 21 Mayıs 2010