aniden başlayan değişim???????

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gizem_li tarafından 1 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1 Haziran 2010
    Konu Sahibi : gizem_li
  1. gizem_li

gizem_li Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba.uzatmadan konuya girmek istiyorum.son 1 aydır eşim özellikle cinsel anlamda benden çok uzak duruyor.bunu defalarca konuştum..çok yorgun olduğunu söylüyor sürekli.ama iş aynı iş,eş aynı eş...ne değişti anlamadım.aklıma beni artık çekici bulmadığı yada başka biri olabileceği ihtimali geliyor ve ona karşı ister istemez soğuk ve ters davranıyorum.bu da bizi daha çok uzaklaştırıyor birbirimizden.
    bazen daha anlayışlı davranıp güzel güzel konuşmak istediğimde bana,ilgi görmek istediğini ve benim onu istediğimi görmek istediğini söyledi.ama o bana uzak davranınca hiçbirşey istemiyorumçondan uzaklaşıorum.ben adım atmıyorum ama o da atmıyor.günlük yaşantımızda problem yok.ama o eski aşk ta yoksenağlama..geceleri sarılmadan uyuyoruz...benden bir adım bekliyor.ama bana başka sorun varmış gibi geliyor..beni eskisi gibi sevmediğini hissetmek çok acı...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:ne yapmalıyım?

2. 1 Haziran 2010
  3. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım eşinin böyle yapması seni ister istemez kuşkulara yöneltiyor ama belkide dediği gibi çok yoğun çalışıyordur.zaten evlilikler ilerledikce eski seyler kalmıyo.eşinizin başka sorunuda olabilir size anlatamadığı.eşinle konuşmayı dene bağırarak değil güzel bir şekilde konusun.sıkıntılar dertler paylaştıkca azalır.inşallahta eski günlerinize dönersiniz

4. 1 Haziran 2010
  5. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    ne kadarlik evlisin canim?

6. 1 Haziran 2010
  7. lidya81

lidya81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Bu sorunlar bir aydır var diyorsun bence bu kadar karamsarlığa düşüp şüphelenecek kadar uzun bir süre değil.Birbirinize zaman verin, belki aklınca sana naz yapıyor ,senin ona yaklaşmanı ,onunla daha çok ilgilenmeni istiyor olabilir .Bence bir süre sen yakın davran ,eşini istediğini ,sevdiğini daha çok belli et.

8. 1 Haziran 2010
  9. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arada erkeklerde olur öyle takma kafanı bir süre öyle devam ederse bir sorun vardır

10. 1 Haziran 2010
  11. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    daha önceden ilişkiniz iyiydi mesajından anladığım kadarıyla.seks hayatınızda hep ilk adımı atan daha istekli olan eşinizse zamanla bunu takıntı haline getirip geri adım atmış olabilir.erkekler biraz çocuk gibidir.ilgiyi az görünce küsebilirler.eşinin sana ,seninde beni istediğini görmek istiyorum demesinden çıkan anlam bu bence.tabiri caizse hep bana hep bana demeyeceksin bundan sonrada biraz sana biraz sana diyip eşine sen yanaşacaksın.

12. 1 Haziran 2010
  13. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Yazdıklarınızdan eşinize ilgisiz olduğunuzu, onun sizden ilgi beklediğini, adım beklediğini anladım. Eğer böyleyse, karşı taraf kendini geriye çekebilir, sizden bekliyor olabilir.

Eğer sıkıntı sizin ilgisizliğiniz değilde, size karşı yapılan bir kısasa kısa değilse, eşinizde size karşı ciddi soğuma varsa, altından herşey çıkabilir. Doğru cevabı verebilecek kişide eşiniz. Sizin tavırlarınıza karşılık soğukta davranıyor olabilir, sağlık sıkıntısı olabilir, bazı şeyler yerinde saymaz zamanla değişir duygular ilk günkü kalmaz bu da olabilir,siz bunu ilgisizlik soğrukluk olarak algılıyor olabilirsiniz, başka biri olabilir vs vs. Ama bütün bu olasılıklara takılmaktansa, önce eşinizin verdiği cevabı düşünmeniz daha iyi olur bence. O sizin ilgisiz olduğunuzu ve adım atmanızı bekliyormuş, o zaman beni çekici bulmuyor kaygısına düşmeden , adım atabilirsiniz bence.

14. 1 Haziran 2010
  15. Sinoplu57

Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    eşinizle sakin bir şekilde ,güzel bir dille konuşun..derdini anlamaya çalışın..kuşkularınızdan bahsedin sert olmayan bir dille.. çözmeye çalışın içindekileri..strestende olabilir..illaki aldatma olması gerekmez.

16. 2 Haziran 2010
  17. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    bir süre,mesela bir hafta kadar,hep ilgili davranın,güzel sözleri eksik etmeyin,sık sık beraber olmak istediğinizi söyleyin,geceleri ona sarılarak uyuyun,o kızsada,kendini çeksede inat edin,ona yaklaşın.

bir hafta sonra sonucu bize yazın ona göre değerlendirelim bence

18. 2 Haziran 2010
  19. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Canim adam sana acik acik ilgi bekledigini onu istedigini görmek istedigini söylemis.
    Bence uzaklasmak yerine derhal harekete gec ve esini simart biraz, sanirim buna ihtiyaci var.
    Acaba hayatinda birimi var yada beni eskisi gibi sevmiyormu diye düsünüp, esin uzaklasiyor diye sende uzaklasma, bu problemleri cözmez aksine kötüye götürür.
    Söyle bi adama ilgi göster bakim düzeliyor mu düzelmiyormu. Düzelirse demekki ilgi bekliyormus, yok hala ayniysa ozaman caresine bakarsin isin, arastirir ögrenirsin. Ama önce bir ilgini cogalt.

En sevdigi yemekleri yap mesela,eve geldiginde kapida karsila sanki onu yillardir görmemissin gibi saril öp, sonra evde ufak sürprizler hazirlavvona. Mesela banyoyu mumlarla hazirla, kendine söyle güzel bi ic camasiri al, sonra banyoya cagir, sonrasi malum:)))) Masaj yagi al, dustan önce kendisine masaj yap rahatlamasini sagla. Yaratici olmak lazim biraz canim, her aksam olmasada bu gibi seyleri yap sIK sIk, hosuna gidecektir. Hatta isteyken mesaj cek, yaptigin ufak sürprizlerle ilgili ip uclari ver. Cinsel icerikli mesajlar cek adami kudurt biraz:))) emin ol yeniden alevlenecektir askiniz..