Aniden su gibi akıntı....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ducks tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

30 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ducks
  1. ducks

ducks kıpırık oğlum canımsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaşlar, bende zaman zaman aniden idrar kaçırmış gibi bir iki damla su gibi sıvı geliyor.. içinizde bunu yaşayan var mı bu akıntı mı yoksa amniyo sıvısı sızması olabilir mi..hergün değil ama bazen günde 1 kere oda genelde sabahları oluyor..bana yardımcı olursanız sevinirim..

2. 30 Aralık 2009
  3. kopuz

kopuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kaç haftalık hamilesin ki bi dr una sorsan iyi olur yinede..

4. 30 Aralık 2009
  5. Gulguzeli33

Gulguzeli33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben 38.haftamdayım.son haftalarda aynı sorunu bende yaşadım,aynı soruyu doktoruma sordum,acaba suyum mu sızıyor dedim.suyun sızıyor olsa çok yüksek ateşin olurdu dedi.suyuma baktı normal sayılır ama yinede bol su iç dedi.idrar yolu enfeksiyonum var,belki ondan oluyordur,yada ne bileyim artık ağırlıktan baskıdan idrar mı sızdırıyoruz anlamıyorum

6. 30 Aralık 2009
  7. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Canım geçmiş olsun bencede bir doktoruna sor artık son aylar her şeye dikkat etmek gerek...

8. 30 Aralık 2009
  9. Ececim

Ececim kızım canım benim Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    313
    canım sakın ihmal etme yuksek ates falan olmuyo ben 31. haftamda kesem delindi ve bebgim erken geldi hemen doktora git enfeksiyon riski oluyo hem senin hem de bebeginin hayatı tehlikeye girebilir Allah korusun

10. 30 Aralık 2009
  11. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok dikkat et yaa bi doktora git bence. bence amn.sivisida olabilir ve bu bebek iicn cok tehlikeli ve bu gibi durumlarda hamen doktora gidilmesi gerekiyor!1 kac haftalik hamilesin? insallha kötü bir durum yoktur ama her ihtimalide göz önünde bulundurmak gerek!

12. 30 Aralık 2009
  13. ducks

ducks kıpırık oğlum canımsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    30+4 üm bugün okuduğum kadarıyla amniyo sıvısı olunca çok daha fazla oluyomuş benimki 1-2 damla sadece korktum vallaha bidaha da olmadı pazartesi randevum var nasıl geçicek ya...