ank32 Meme Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve ank32 tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : ank32
  1. ank32

ank32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    12 martta hem silikon hemde basenlerden liposuction ameliyatı oldum.bugün 18 günüm ilk bir hafta gögüslerden dolayı kollarımı fazla kıpırdatamadım.ama agrım sızım olmadı.gögüslerde bi gerilme ve agırlık oluyor.dual pland sisteminde ameliyat etti doktorum.cok doğal bir görüntüsü var damla silikon kullanmış.300cc.takıldı.şuanda 85c cup dolduruyor.destekli südyen takmaktan fenalık gelmişti şuanda cok memnunum doktorum zühtü demir.burunumu kendisi yapmış ona cok tşk.ediyorum.

2. 30 Mart 2010
  3. kiwi

kiwi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yaşasınn Ankda ameliyat olan birisiiiiiii!!! tekrar geçmiş olsunnn canım a.s.

göğüs ameliyatında burnunu da mı yapmış???akannehir

4. 31 Mart 2010
  5. ank32

ank32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    hayır canım burunmu 2 sene önce yapmıştıı.. bu sefer gögüs ve basenleri yaptırdımm .tşkler canım

6. 31 Mart 2010
  7. kiwi

kiwi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben de jest olsun diye ööle bişi yaptı sanmıştım koşa koşa gitmeliyim diye düşünüyordumm!!! yanlış anlamışım ohaoldumsmile

elizeliz bunu beğendi.
  8. 31 Mart 2010
  9. cgdmmrn

cgdmmrn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Ayyy çok güldüm vallahi. Hakkaten öyle birşey olsa ne iyi olurdu. Silikon taktırana liposakşın ya da burun estetiği bedava...:roflol:

elizeliz bunu beğendi.
  10. 31 Mart 2010
  11. cgdmmrn

cgdmmrn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Size de çok geçmiş olsun. Liposakşın sonrası ağrı nasıldı?

12. 31 Mart 2010
  13. TRTHD

TRTHD Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evt ya çok geçmiş olsun, lipo nasıl yöntemle oldu, ve hayran kaldım ikisine nasıl cesaret ettiniz, ben 4. günün içindeyim az daha sırt üstü yatacam diye kurtlanacaktım,yani sonrası zor olmalı nası yattınızzor olmadımı

14. 31 Mart 2010
  15. ank32

ank32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    tkler canım agrım olmadıı sadece sanki spor yapınca etlerin agrısı olur ya onun gibi bi agrısı oldu başkada bi sorun yaşamadım

16. 31 Mart 2010
  17. ank32

ank32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    vallaha güldürdün benide jest olsun diye hangi doktor bedava ameliyat yaparr.keşke bi promosyon felan yapsalarda bi ameliyat olana birisi bedava felan süper olurdu :))))))))))))))

18. 1 Nisan 2010
  19. TRTHD

TRTHD Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben eşeği hep sağlam kazığa bağlamayı severim,çok pimpirikliyim gerek iş gerekse özel hayatımda, bende çok araştırdım, aksi hiçbi sonuçlada karşılaşmadım nebil beyle. şu an doktorumun söylediğinin ve duyduklarımın dışına çıkan hiçbir durum yok, c.tesi geri dönücem son kontrolümü yaptırdıktan sonra. ben şu anda memnunum, ancak sana tam olarak tavsiye verebilmem için 3 ay gibi bi süre geçmesi gerekecek sanırım, burda bu süreden az vakit geçirmiş kimse sana tam olarak netice söyleyemeyecektir, sonucu tam olarak görmem için bu zmnın geçmesini beklemek gerekir tatlım, o zmn ben sana tam garanti veririm, çünkü şu anda ödemlerim var ve şiş ve sert göğüslerim var, bende birçok hikaye dinledim ancak yaşarken pekişiyor, yumuşama ve şekil alma için geçen dönem içerisinde yorum yapmak yanlış olur,

ancak doktorumuz çok ilgili, asla ticari dil, ve tıklım tıklım ne zmn gitsem bi sürü müşteri ile muhatap oluyorum yağ aldıranıda burun yaptıranıda memnun,insanlar aile boyu gidiyorlar annesi kızı vs. yani sen yaz gelmeden bu işi bitir derim ben artık.

şu anda sağlıkla ilgili sorunum yok, kollarıma hala tam ağırlık veremiyorum(bir çaydanlık dolusu su mesela) görüntü güzel duruyor arkadaşlarım şekil olarak ödemler indikten sonra perfeckt olacağı görüşündeler, top gibi değiller, gerginliği indikten sonra son derece doğal olacağı konusunda hem fikiriz, e sıfır göğüsten göğüs yaptı adam gergin olsun artık, yani cnm şimdi iyiyim

ama ilk yaptırdığımda küçük geldi sanki büyük olsa daha güzel olur diye düşünmedim değil, aç gözlülük yani, şimdi ise ödemler insin diye bekliyorum gözüme büyük geliyor çünkü amelyata girmeden fikrim sdc göğüs sahibi olmaktı şimdiyse bana büyük geliyor:)) sen kaç cc istiyorsun boyun kilon nasıl,

bide hala orda ağırlık hissi var arada aklına geliyor insanın, herhalde 6 ay 1 sene sürüyormuş silikonun varlığının unutulması.