Ankalife Tüp Bebek Merkezi hakkında

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve doktorcum76 tarafından 2 Ocak 2009 başlatılmıştır.

2 Ocak 2009
    Konu Sahibi : doktorcum76
  1. doktorcum76

doktorcum76 Guest

Ankalife Tüp Bebek Merkezi hakkında bilginiz ver mı? Arkadaşlar yeni tedaviye başlıyorum ve Kişiye özel tüp bebek kavramı çok ilgimi çekti. Sizinde bilginiz varmı? Gidip orada denem yapan varmı?

2. 3 Ocak 2009
  3. doktorcum76

doktorcum76 Guest

Arkadaşlar neden buradan cevap vermiyorsunuz? hiç mi giden yok bu merkeze??

4. 4 Ocak 2009
  5. moneta

moneta sincerity&honesty Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cadıarzucadıarzucadıarzu

6. 4 Ocak 2009
  7. moneta

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kaçıncı tüp bebek girişiminiz?....bence iyice araştırın,,,bu sitede az buçuk fikir sahibi olursunuz,,,,acele karar verme kardeşim istisnalar kaideyi bozmaz ama kesinlikle ticari bir sektör haline gelmiş,,,,,,herhangi bir merkez e gittiğiniz zaman hasta olarak değil de yürüyen BANKNOT olarak görülüyosunuz ,,,,,,,sevgiler

8. 4 Ocak 2009
  9. moneta

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım zaten kişiye özel yapmak zorundalar,,,,senin alacağın ilaç miktarı ile benim alacağım miktar aynı olamaz zaten,,,,,hepimiz bir tornadan çıkma değiliz,,,,,farklı farklı anotomimiz var,,,,,,,,bunu unutma

10. 5 Ocak 2009
  11. doktorcum76

doktorcum76 Guest

Moneta çok teşkkür ederim söylediklerin için gerçekten sitede çok geziyorum ve okuyorum ama biliyormusun bu sitede karşılaştığım bir şey tüp bebek merkezleri çalışnlarıda bu forumlara hasta olarak katılıyorlar ve bizi yönlendiriyorlar ve gerçekten artık merkezler hastayı para olarak görmeye başlkamışlar. Bu sitede yer alan bir merkezden benim aradılar, ve rastgele aradıkk dediler ve benim burada özel mesaj gönderdiğim bir arkadaşım ile yaptığımız konuşmaları anlattılar bana yani o merkezde çalışna bir kişi hasta olarak girip hastaları kendi merkezine gönderiyor, ya lanet olsun bu insanlar bizi bu şekilde sömnürenlere. Ben ankarada bir merkez arıyorum, 3 kez aşılma yaptırdım, 28 yaşındayım ve artık tüp bebek yaptırmak istiyorum..

12. 5 Ocak 2009
  13. moneta

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    daha evvel nerelere gittin?bazıları zaten çok şüphe uyandırıyor,aklıma geldi benimde,,,,ama kafamı içi boş değil,,,,,,,,,,ani hareket etmemek lazım

14. 9 Ocak 2009
  15. doktorcum76

doktorcum76 Guest

Moneta, ben daha önce bir çok merkez ile görüştüm, ankarada yaşadığım için ankardaki tüm merkezler ile görüştüm şistanbul ilede görüştüm bu arada antalya ve izmir ile birde bursada bir kaç merkez iile telefon ile görüştüm öğrenmek istediğin merkez varmı hemen bilgi verebilirm çünkü hepsiile konuşmamaı not ettim ve eşim ile paylaştım...

16. 10 Ocak 2009
  17. moneta

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşk ederim emin ol ben de bir o kadar araştırdım,,,SONUÇÇÇÇ İSTANBUL!........sevgiler canım allah hayırlı etsin inş

18. 30 Ocak 2009
  19. doktorcum76

doktorcum76 Guest

arkadaşlar bu merkez ile iligili bilgi arıyorum??