Ankara 100.Yıl Hastanesinde doğum yapan var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Meltoo tarafından 6 Ekim 2008 başlatılmıştır.

6 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Meltoo
  1. Meltoo

Meltoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    10. haftamdan bu yana 100.yıl hastanesine gidiyorum ama kafamda birsürü belirsizlik var. Herşeyden önce doktorumun ismi hastanede geçmiyor ve geçen doktorun ismini ve kaşesini kullanıyor. Bu kafama çok takıldı. Sorduğumdada geçiştirdiler. Birde bi arkadaşımın ablası orda doğum yapmış ve çok sıkıntılıydı demiş. Eğer bu hastaneyle ilgili tecrübesi olan yada doğum yapan varsa ona göre hareket edicem. Teşekkürler

2. 6 Ekim 2008
  3. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende 100.yıla gidiyorum ve doğumu da orada yapmayı düşünüyorum ama sen hangi dr.gidiyorsun?

4. 6 Ekim 2008
  5. Meltoo

Meltoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kutlugül Yüksel e gidiyorum ama dediğim gbi Dr. Sinan yurttagül ün ismini kullanıyor.Sen kime gidiyorsun

6. 6 Ekim 2008
  7. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ilginçtir ama bende Hidayet Yazar' a gidiyorum ama senden sonra sevklerime baktım benimkilerde de Sinan Beyin kaşesi var.

8. 6 Ekim 2008
  9. Meltoo

Meltoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Eee bu ne demek oluyor şimdi... Anlamıyorum ya bize bişey olsa bizim sorumluluğumuzu tanımadığımız bi doktor mu üstlenecek. Lütfen ilgilenin bu konuyla ben de yönetimle tekrar görüşeceğim. Ben de kutlugül yüksel o hastanede yeni bir doktor diye önemsemiyordum..Var bunda bi iş

10. 6 Ekim 2008
  11. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Haklısın canım muayeneye gittiğimde bende bir ilgileneyim bu konuyla neden böyleymiş bilgilendirelim birbirimizi kaç haftalık canım senin bebeğin?

12. 6 Ekim 2008
  13. Meltoo

Meltoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    18 haftalık. Doğumu bu hastanedemi düşünüyorsunuz? Ben Sinan beye geçicem zaten Kutlugül hanım pek yeterli değil bence. Sinan bey ve hidayet bey daha tecrübeli.

14. 6 Ekim 2008
  15. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben 37 haftadayım canım hidayet bey eşimin bi arkadaşının arkadaşı o vasıtayla gittik buraya ben çok sevdim kendisini oldukça güven verdi bana burda yapıcam kısmetse ama şu senin konuyu bi danışacağım.

16. 6 Ekim 2008
  17. Meltoo

Meltoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben hastaneden geliyorum şimdi. Durumu Hidayet ve Sinan Beye sordum kibar bi şekilde henüz yeni dr olduğu için Ssk sız çalıştğnı ve bir süre daha bu şekilde olacağını söylediler.Sinan bey hastanenin resmi hekimiymiş. Diğerleri dışarıdan hekim. Kutlugül hanım biraz agresif yaklaştı olaya ve ben de Hidayet beye gitmeye karar verdim. Ayrıca rica ettim ve odalarını ve doğumhaneyide gördüm. İçim şimdi çok rahat...

18. 6 Ekim 2008
  19. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok sevindim benimde içim rahatladı şimdi eminim hidayet beyden memnun kalıcaksın ben çok memnunum en önemlisi insanın gözünü korkutmuyor doğumla ilgili hep olumlu doğum çok normal bir olay ve korkulacak hiç bi şey yok şeklinde hep yaklaşımları umarım dilediğin gibi olur herşey:))