Ankara AKROPOL Hastanesi'nde bir hafta önce doğum yaptım...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve beneficiary tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : beneficiary
  1. beneficiary

beneficiary Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikla allaha şükrederek başlayayım...

forumu yeni keşfettim.. buradan bilgi edinen biri olarak benim de tecrübelerimi paylaşmam gerektiğini düşündüm..

öncelikle bu hastanenin ismini de buradan duymuştum..

yaklaşık 3 ay önce ankara ya geldik...

eski doktorumdan çok memnundum.. fakat hal böyleymiş ki buraya geldik..

önce etlik zübeyde hanıma gittik rutin kontroller için.. sanırım orada hala inşaat sürüyor..

sonra bir süre zekai tahir'e gittik.. nitekim oturduğumuz yere etlik uzak kalıyordu..

şimdi ikisini bir değerlendireyim..

eğer içeriden anlaşmalı doktorunuz yoksa... tipik sürü muamelesi ile -ki onlara da hak veriyorum, o kadar çok gebeyle nasıl başa çıksınlar-... bekleme salonlarında geçirilen zamanlar , tahlil sonucu için randevu almalar, öğleden sonra doktora göstermeler...

yooo hayır daha çok strese giriyordum...

ne yapalım biraz paraya kıyalım bari dedik.. zekai tahir de özel doktor sorduk... bilemiyorum şikayet mi vardı ne... bizim doktorların özel muayenesi yok gibi bir cevap aldık..

bu arada kontroller 15 güne düşmüştü... ssk lı olduğum için sadece vizite kağıdı getiriyordum... ama eşim sürekli izin alamıyordu... ve zaten erkekler dışarı gibi bir mantıkla çalışan yerlerden o da rahatsız oluyordu...

eee o zaman ankara tıp yakın ... gidelim özel muayene soralım dedik..

prof. dr bilmem kim bayan... normal değil de özel istersek 150 lira fark veriyormuşuz.. verdik bakalım ne olacak...

farkı ne oldu... ssk lı olsaydı öğlene kadar çoktan muayene olmuş olurdu... özel için o kuyruklar bittikten sonra öğleden sonra hoca geldi... sadece farklı bir odada kontrol etti...

daha doğrusu asistana ettirdi.. kendisi başında durdu... ve yine farklı olarak ultrasona ben de bakabildim.. diğer iki hastanede ultrasona baktırmamışlardı.. ve bir fark daha hoca bana canım diye hitap etti... sonra beni nst ye gönderdi... ve tabi ki asistanlar 20 dakikalık nst yi bir türlü çekemediler... bu arada yan odada yatan ve benim görüş açımdaki bir anne adayını... rahmi açılmış mı diye tam 5 asistan çıplak elle kontrol etti...

sadede geleyim.. sonra bu forumda bu hastanenin ismi ile karşılaştım... randevu aldık gittik..

op. dr. baran altunakar...

eşim de odaya girdi... ultrasonda baktı.. yanımıza hemşiresini verdi... nst'ye gönderdi... eşim yine nst'de yanımdaydı... sonra baran hanım nst'ye yanımıza geldi...

benden kaynaklanan sorun ve bebeğin iriliği sebebiyle sezaryana karar verdik... hastane zaten epidural yapıyordu... her şey dahil fiyatı ssk farkı 1000 lira ücret çıktı..

neyse günü geldi... epidural yapıldı ve her şey 45 dk...

bir gün sonra taburcu oldum...

bugün bebeğimiz 6. gününde... allah sağlıklı büyütmek nasip etsin ve olmayana da versin...

Son düzenleme: 2 Ağustos 2016
  2. 23 Eylül 2009
  3. nightelf

nightelf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilgiler için çok teşekkürler benim için çok öemliydi :1hug:

4. 23 Eylül 2009
  5. pembedusler

pembedusler Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allah bağışlasın güle güle büyütün bebişinizi.

6. 23 Eylül 2009
  7. gzdatk

gzdatk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de akroplae gidiyorum. henüz 3 aylık hamileyim. çok iyi oldu yazdılkarın. ben bülent beye gidiyorum.Allah bebeğine uzun sağlıklı ömür versin.

8. 24 Eylül 2009
  9. omrum76

omrum76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Merhabalar akropol hastanesinin yeni doğan ünitesi varmı..bende ikiz hamileyim 2 aylık kendime hastane arıyorum.Hastane ve hekimin iyi olması kadar yeni doğan üniteside çok önemli hele de ikiz gebelik olunca..Bilginiz varmı yeni doğan ünitesi hakknda.yardımcı olursanız sevinirim.Tşk..

10. 24 Eylül 2009
  11. b_i_o

b_i_o minicik1can bensanahayran Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    146
    en iyi yeni doğan ünitesi güven ve hacettepe hastanelerinde. yıllardır böyle bu ve bu iki hastanenin adı o listeden hiç çıkmıyor

12. 24 Eylül 2009
  13. omrum76

omrum76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bio teşekkür ederim.

14. 8 Ekim 2009
  15. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    verdıgın bılgı ıçın cok tesekkurler
    bende bugun kesfettım daha gıtmedım cumartesı randevu alacagım bende gıdecegım bakalım

16. 14 Ekim 2009
  17. clemen

clemen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tırtıl kelebek yaşadıklarını çok üzüldüm gerçekten, Ne yaptın baran hanımla konuştun mu. Ben de akroplole gidiyorum bülent beye çok memnunum. senin yaşadıklarına çok üzüldüm , geçmiş olsun. Umarım bir daha böyle bişey yaşamazsın. Ve hepimiz sağlıcakla bebeklerimizi kucaklarız

18. 16 Ekim 2009
  19. buketsen

buketsen Guest

Çok üzüldüm yaşadıklarına ,Ben Baran hanımı bilmiyorum ama Akropol Hastanesinde Bülent Alp AYDIN var,ben ona gidiyorum,çok bilgili ve deneyimli bir doktor.Keşke ona bir uğrayıp fikrini alsaydın.İnanılmaz güven veren kendinden emin bir doktor.Her neyse tekrar geçmiş olsun canım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.