Ankara Anatolia hakknda

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve NXIXKO tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : NXIXKO
  1. NXIXKO

NXIXKO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 4.denememi yapmak için merkez araştırıyorum.anatolia hakkındaki düşünceleriniz neler fiyat ve kalcak yer hakkında da bilgi verirseniz memnun olurum.

2. 13 Temmuz 2009
  3. daglarr

daglarr Rabbi hebli minessalihin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    NıKO merhaba. Öncelikle hakkında hayırlısı neyse o olsun. Rabbim inşallah bize ve isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eder.
    Merak ettim, 3 mikroyu nerde yaptırdın.
    ben de Samsundayım. 2 kez mikro yaptırdık. sonuç olumsuz.

4. 13 Temmuz 2009
  5. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben orda yaptırdım hakan beyde daha belli değil sonucum merkez olarak işlerini güzel yapıyorlar yalnız çok yoğun fazla ilgi bekleme misafirhanesi güzel 55 ytl servisi var sorun olursa cevaplarım

6. 13 Temmuz 2009
  7. wishes

wishes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiram merhaba bende orda yaptırdım sen ne zaman yaptırdım sonuç ne? oldu ikinciye allah nasip ederse ağustosta tıransfar.

8. 13 Temmuz 2009
  9. wishes

wishes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk deneme mi? yanlış anlamassan

10. 13 Temmuz 2009
  11. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben ilk denememi orda yaptım.sonucum negatif.doktorum hakan beydi.çok kalabalık olduğu için ilgi olmuyor.transferdensonra çataldan anında kadırdlar.bide bna ticari geldi.bülent bey içinse hep işeyler duydum o dah ilgili gliba.gerçi ben2. denememi genart dayptırdm .ilgi alkaherşey süperdi aa gene sonucum negatifdi caaaım.bu işler galiba biraz ksmet mselesi.3.yü gene genartda düşnyorum.rabbim yüzümüzü güldürür inşallah.

12. 13 Temmuz 2009
  13. wishes

wishes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba niki encelikle sabrından dolayı tebrik ediyorum arkadaşın yazdığı gibi yoğunluk çok olduğu için ilgi haliyle az oluyor ikitane hocavar hakan yarılı bulent traş ikisinide tanıyorum benim doktorum bulent bey allah yardımcınolsun ben iki sene önce yaptırmıştım şimdi dondurulmuş embiryolarla transfer olucak inşallah tutar .allah hepimizin yardımcısı olsun. bize bebişler varsin.:)

14. 13 Temmuz 2009
  15. zeycannn

zeycannn Guest

hocaları maalsef başta sadece görüşürken görüyosun.sonrasında hocaları görmüyosun bayan bir dr bakıyor malsef.işelmlerde de bazen hocanın işi çıkabiliyor.sadece ticari bir merkez olduğunu düşünüyorum.sonuç negatif olunca zahmet edip bırakın aramayı siz arayınca görüşme zahmetine bile katlanmıyor hocalar...

16. 13 Temmuz 2009
  17. wishes

wishes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba xolix yanlışanlamasan nasıl hemen çataldan kaldırdılar . beni hemen kaldırmışlardı bunu yapmamalarımı gerekiyor embiriyolar için yoksa tavırlarımı hoşuna gitmedi diyer merkezlerde nasıl hemen çataldan kaldırmıyorlarmı .canım benci ilgiden çok işlerini ii yapmaları önemli allah yardımcın olsun

18. 13 Temmuz 2009
  19. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet ilk denemem daha belli değil sonuç transferimi bülent hoca yaptı hakan hoca yurttışındaymış