Ankara AŞTİ'den Kentpark'a giden direk otobüs var mı?

Konusu 'Hemşerim memleket nire ?' forumundadır ve superherogirl tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : superherogirl
  1. superherogirl

superherogirl Dikkat Prenses Çıkabilir! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    196-1 OPERA-BALLIKUYUMCU HİSARLIKAYA MAHALLESİ
    124-1 OPERA-TEMELLİ-TOKİ gider mi acil yardım!!!eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

2. 9 Ekim 2010
  3. temmuzz

temmuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.305
    Ödül Puanları:
    238
    canım aştiden indiğin zaman sor birine
    ordakiler sana daha iyi yardımcı olurlar

4. 14 Ekim 2010
  5. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ayyy annem şaka mı bu !!!!! Buradakiler degnekçi mi ayol ? Sorunu ciddiye alıp yanıt yazan iyi niytli bir arkadaşımız dahi olmuş ......

6. 15 Ekim 2010
  7. superherogirl

superherogirl Dikkat Prenses Çıkabilir! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Değnekçilikle ne alakası var?İzmir'den geldim Kırıkkale'ye,acil bir işim çıktı Ankara'da ve Ankara'ya da daha önce hiç gitmedim.Türk insanı yardımseverliğiyle meşhurdur,e arada sizin gibi bu yardım isteğini şaka zannedenler de çıkmıyor değil.Soruyu ciddiye alıp cevap yazan arkadaşımız sağolsun gerçekten iyi niyetli ve de yardımcı oldu.E nede olsa herkes sizin gibi değil...Umarım sizin bir ihtiyacınız olmaz.İyi niyetlilerle dalga geçmemeniz temennisiyle:enbuyukkk:

8. 26 Ekim 2010
  9. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    sizin açtıgınız sayfa ne kadar ciddiyse benim mesajım da en az onun kadar ciddi ne sizinle ne de yanıt yazan paylaşımcı arlakadaşımızla dalga geçmedim sizin isteginizi şaka sananın da tek ben olmadıgımı kendiniz yazmışsınız zaten kk özgür bir platform kurallar dahilin de herkes diledigini yazabilir ;ama buraya sorana kadar binilen duraklarda geçen hatlar havaalanı,otogar,tren istasyonu gibi yerlere gidenlerin saatleriyle yazılıdır ,belediye otobüsünün şöforune sorulur ne nedir nerden ne güzergah vardır belediyeye tel açılır Aşti'nin ABŞ belediyesinin web sitesinden bilgilenilebilir buraya gelene kadar birçok izlenebilecek yol vardır bu sıraladıklarım ilk aklıma gelenlerdi ALAKASIZ BİR YERE ALAKASIZ BİR BAŞLIK OLUNCA İLGİNÇ geldi o kadar
    ayrıca evet ! herkes benim gibi değil olamaz da ......