Ankara-batkent-bilgi hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve gulumse68 tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : gulumse68
  1. gulumse68

gulumse68 güneşin kızı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADAŞLAR BATIKENT BİLGİ HASTANESİNE KONTROLE GİDEN YADA DOĞUM YAPAN VAR MI.. LÜTFEN BİLGİLERİNİZE İHTİYACIM VAR... CEVAPLARSANIZ MEMNUN KALIRIM. SEVGİLERLEkaydirigubbakcemile2

2. 5 Ekim 2009
  3. gulumse68

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanırım bu hastaneye giden olmamış :KK43:

4. 7 Ekim 2009
  5. MelegimveAskim

MelegimveAskim cennette meleğim var Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    148
    burdakı bır ark selcuk beye gıdıyormus ve memunmus

6. 7 Ekim 2009
  7. tuba_zafer

tuba_zafer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde bir arkadaşım gidiyo çok memun erkeke doktor dedi selçuk sanırırm zaten bi bayan birde erkeke doktor varmış erkek olandan çok memmun olduğunu söyledi bakalım bende gidicem bi kaç gün içinde doğumunuda orda yapıcağını söyledi

8. 7 Ekim 2009
  9. gumhaebru

gumhaebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb forumda bilgi hst ile bilgi toplarken buldum sizi selçuk beye bende gittim ama doğum konusunda karar veremedim siz ne karara vardınız

10. 26 Ocak 2010
  11. gulumse68

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben şuan selçuk beye devam.. ama doğumda çok kararsızım.. açıkçası korkuyorum

12. 8 Haziran 2010
  13. myrose_

myrose_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Öncelikle herkese selamlar... Bende batıkent bilgi hastanesi Mine hanıma gidiyorum. Doğumumada az kaldı orda yapmayı düşünüyorum. Sizin Mine hanım hakkında bi bilginiz yada o drye giden var mı? yardımcı olursanız sevinirim.

14. 19 Ağustos 2011
  15. imporatogrly

imporatogrly Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bende 2 li testi bilgi hastahanesinde yaptırmayı düşünüyorum ....

fiyatları ne kadar bilen varsa giden varsa yazarsa memnun olrum...:KK71:

16. 25 Kasım 2011
  17. BAHAR2012

BAHAR2012 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bende 6 aylık hamileyim 4 aydır bilgi hastahanesine gidiyordum ve selçuk beyin hastasıydım fakat ilk başlarda çok memnun olmama rağmen son ayda işin rengi değişti ben normal doğum yapmak istiyorum bu konuyu açtığımda elbette doğurabilirsin ama son haftalarda bebeğin durumu, kilosuna göre sezeryan olabilirsin dedi ayrıca 37.haftadan önce doğurursan burada olmaz seni medicanada oğurturum dedi konuşma uzun ama özeti şu paranın ucunu göster bende ilgileneyim medicanaya gideriz orada doğurursun ben parayı alıtrım dsende çocuğunu der gibi konuştu daha sonraki muayenemde tahlilimi gösterdim normal dedi 3 hafta sonra gel dedi bende bebeğimi görmek istiyorum dedim bana hayır göremezsin dedi 3 hafta bekleyecekmişim ardından eşim şu doğumla ilgili nasıl olacak konuşabilirmiyiz dedi (paraysa para her ne istiyorsan vericez demek için)ama doktor ben 35-36. Haftadan önce bunları konuşmak deyip bizi savdı yani allah korusun erken doğum olsa ortada kaldın ne halin varsa gör asla tavsiy etmiyorum ben buradaki hanımların tavsiyeleriyle gittim ama artık kendi deneyimlerim var hamile bir kadının hassasiyetini anlamayacak kadar tüccar olmuş kendisi benim ilk doğumum doğal olarak tavsiyeleriniz çok önemli ama lütfen tavsiye ederken çok emin olun bebişlerimiz çok önemli.inşallah bebişlerini kucağınıza bir an evvel sağlıkla alırsınız..