Ankara bebek bakicisi araniyor,acil

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve isilcevik tarafından 2 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Kasım 2010
    Konu Sahibi : isilcevik
  1. isilcevik

isilcevik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar, 35 haftalik hamileyim, ankara balgatta milli kutuphaneye yakin evimde bebek bakiminda bana yardimci olacak, deneyimli, referansli, gunduzlu bebek bakicisi ariyorum, ben ise baslayinca bebegime ikinci annelik yapabilcek, tercihen yakinlarda oturan ya da ulasim sorunu olmayan adaylar tercih edilir. Tanidiginiz,bildiginiz varsa ozelden ya da burdan mesaj atabilirseniz sevinirim.

2. 2 Kasım 2010
  3. saygun56

saygun56 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben şükran mesajınızı yeni gördüm öncelikle sizi kutlar sağlık ve mutlulukla bebeğinizi kucağınıza almanızı dilerim.ben ufuk üniversitesine çok yakın oturuyorum balgat ve çukurambar civarı için ulaşım sorunum yok.daha önce çeşitli 0 -6 yaş grubunda çocuklara baktım.çalışma saatleri için sizin ihtiyacınız olduğu saatler önemli siz hangi saatler arasında isterseniz o saatlerde gelebilirim.ücret konusunu görüşmek isterseniz o zamanbelirliyebiliriz .hoşçakalın sizi tekrar kutluyorum.

4. 2 Kasım 2010
  5. isilcevik

isilcevik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sukran hanim merhaba,
    Daha onceki mesajlarinizdan bir telefon numarasi buldum yarin sizi arayabilirim. Eger ulasmassam, siz ozel mesaj atabiliyosaniz bana kisaca is deneyiminizi ve referanslarinizi gonderebilir misiniz?
    Teskkurler

6. 25 Kasım 2010
  7. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.