Ankara Beypazarı çok güzeldi

Konusu 'Tatil Öneri ve Paylaşım Alanı' forumundadır ve selma_ tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : selma_
  1. selma_

selma_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar eşimle deniz kenarına tatile gitmek yerine Beypazarına gidip iki gece üç gün tatil yaptık. Oh be dinlendikte geldik. Orda konaklarda kalınabiliyor. internetten araştırabilirsiniz.
    Biz Cırcırlar Konağında kaldık. İsmi komik ama :) olsun. Bahçesi geniş olan konak aradık orayı bulduk.
    Çok güzeldi. Odamızın içinde eskiden anneannelerimiin evlerinde gördüğümüz gömme dolap şeklinde banyo vardı. Ama tabii fayanslı falan yapmışlar.
    Neyse, geç saatlere kadar bahçede meyve, çekirdek ikramı. Çok otantikti. Odada tv yoktu, bu sayede bol bol kitap okuduk.
    Arabayı almanıza gerek yok. Eski Garajlardan otobüs kalkıyor. Biz de öyle yaptık. kişi başı 5 ytlye gidiliyor. Üstelik arabanızı alırsanız devamlı size ayak bağı olacaktır. birçok yeri de görmeden kaçırabilirsiniz. Biz o yüzden arabayı almadan karış karış gezdik. ama çocuk varsa zor tabi. Müzeleri, konakları mutlaka gezin. zindancık tesislerinde güveç yiyin.
    Çoook uzağa gitmeye gerek yok.a.s

Son düzenleme: 22 Temmuz 2008
  2. 22 Temmuz 2008
  3. bengusu

bengusu herşey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    eşimin dayısı beypazarı'nda ve sürekli bizi davet ediyor,televizyonda seyrettiğim kadarıyla mükemmel bir yer ,yemekleri,tarihi yerleri ve gümüş işçiliği yapan yerleriyle gerçekten güzel bir yere benziyor,en kısa zamanda gitmeyi düşünüyoruz,tavsiyen için sağol canım :1hug:

4. 22 Temmuz 2008
  5. BenDerin

BenDerin Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Bende gitmiştim Beypazarına gerçekten çok güzel bir yer. eğlenceli güzel yerleri var.
    orada kaplıcalarda var sağlığa faydalı birçok hastalıklara çözüm sunuyor.

6. 22 Temmuz 2008
  7. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ben de çok sevmiştim ama o kadar çok gümüş aldım ki tüm param bitti orda =)

8. 22 Temmuz 2008
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Her sene Haziran'ın ilk haftası Beypazarı Festivali olur.Ve ben gitmeden duramam. Zindancık'ta da bir güzel yemeğimizi yeriz, sonra döneriz. Benim gezim günübirlik ama olsun, karış karış gezerim Beypazarını. Tavsiye ederim herkese:1rolleyes:

10. 22 Temmuz 2008
  11. nurgunhan

nurgunhan 2. melegini bekliyor :) Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    bende hamile olduğum için uzun yola tatile gitmek istemiyorum.. 2-3 gün kafamı dinleyeceğim bir yerler arıyordum ankaraya yakın.. tavsiyen bizim için iyi oldu.. bu arada ne kadara mal oldu tatiliniz.. mesela otel fiyatları ne kadardı

12. 22 Temmuz 2008
  13. manolya85

manolya85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ankaralıyım ama gitmeidm hiç.. inş. busene bi ara giderimm

14. 25 Temmuz 2008
  15. SKartanesi

SKartanesi Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    73
    ben de haftasonu pazar günübirlik gitmeyi düşünüyodum ama acaba cts den gidip kalsak mı bir gece otel fiyatı ne kadardı aydınlatırmısın kızılcahamamda sormuştum asya oteli fiyat astronomikti valla bu da öleyse pazar sabah gidip akşam geliriz bi de bu ara çok sıcak olur mu acabaa??

16. 25 Temmuz 2008
  17. snmbicer

snmbicer Guest

ben doğma büyüme beypazarı:)ama 5 senedir gidemiyorum benim duyduğuma göre cok değişmiş yaşamak için olmasa da sanırım 3 günlük tatil için cazip bir yer olmuş..

18. 25 Temmuz 2008
  19. selma_

selma_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar oraya gidecekseniz otelde değilde konaklarda kalmanızı tavsiye ederim. malum, tahta ev otantik ve huzurlu oluyor.
    Cırcırlar Konağı'nda çift kişilik oda kahvaltı dahil 80ytl. Çocuk varsa aynı şekilde bir oda da tutulabilir veya aynı odaya yatak atıveriyolar ekstra para ödemiyosun.

http://www.circirlar.com/pansiyon.asp

Hanımlar güneş kremi ve şapka olmadan çıkmayın derim.