Ankara, Çankaya'daki evimize bakıcı-yardımcı arıyorum

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve GorkemAltan tarafından 7 Şubat 2010 başlatılmıştır.

7 Şubat 2010
    Konu Sahibi : GorkemAltan
  1. GorkemAltan

GorkemAltan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1,5 yaşında bir oğlum var. Ankara Yukarı Ayrancı'daki evimde oğluma bakacak bakıcı arıyorum. Aynı zamanda benim evde olduğum zamanlarda da diğer ev işlerine yardımcı olmasını istiyorum. İlgilenenler mesaj atarsa ya da tanıdıkları olanlar haber verirlerse çok sevinirim.

2. 7 Şubat 2010
  3. ydz

ydz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    88
    Meraba ben yıldız eğer halen çocuğunuza bakacak birini bulamadıysanız görüşe biliriz ben keçiören de oturuyorum 10 yıllık tecrübem var , çok iyi referanslarım var.Şu anda çalışmaktayım işleri icabı İstanbul'a taşınacakları için acil işe ihtiyacım var eğer anlaşırsak hemen işe başlıya bilirim.Telafon numaramı bırakabilirim isterseniz bana ulaşabilmeniz için.....cavabınınızı bekliyorum teşekkür ederim.

4. 7 Şubat 2010
  5. GorkemAltan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yıldız Hanım

ıs telefonum xxxxxxxxxxx. Bu numaradan beni ararsaniz görüşebiliriz. Aradığınızda ofiste olmazsam not bırakın ben sizi ararim.

Oğlum, benim ve sizin için hayırlısı olur umarım. Görüşmek dileğiyle...

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Şubat 2010
  6. 8 Şubat 2010
  7. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    arkadaşlar lütfen forumlarda telefon,meil,fax,adres...vb ulaşım bilgilerinizi açıkça paylaşmayın...
    bu sizin ve sitenin güvenliği açısından uygun değildir.bu bilgileri özel mesaj yoluyla veya bizlere ulaşarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz...
    bu konuda hassas davranmanızı bekliyoruz
    iyi paylaşımlar

8. 8 Şubat 2010
  9. ydz

ydz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    88
    tmm be size ulaşacağım ilginiz için teşekkür ederim iyi günler

Son düzenleme: 8 Şubat 2010
  10. 8 Şubat 2010
  11. GorkemAltan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yıldız Hanım;

Ben de size özel mesaj gönderemiyorum. Ancak ziyaretçi mesajı gönderdim. Sanırım oradan iletişim kurabiliriz. O mesaj da gelmemişse moderatöre başvuracağız sanırım.

12. 18 Şubat 2010
  13. burcuasal

burcuasal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba uzun süredir buraya girmemiştim ilanınızı gördüm ben78 doğumluyum anaokulu öğretmeniyim daha önce aralıklı anaokulu öğretmenliğpi yaptım ev de çocuk baktım evliyim gaziosmanpaşada ikamet ediyorum son derece iş ahlakına sahip ve tititz biriyim herşeyden önce anneyim ilgilenmeniz halinde 054325059461 den bana ulaşabilirsiniz teşekürleryerimseniben

14. 23 Ekim 2010
  15. zk0106

zk0106 Bal böceğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar bir süredir siteyi takip ediyorum fakat yeni üye oldum.Birçok konuda sorularıma cevap olan bir paylaşım sitesi çok beğendim.Bebeğim 3,5 aylık ve şu anda ona ben bakıyorum.Fakat şimdiden önümüzdeki yıl eğitim -öğretim yılı başladığında bebeğime benim evimde bakacak eğitimli ve deneyimli bir bakıcı arıyorum.Amacım şimdiden tanışmak ve işe başlamadan bir süre önce beraber vakit geçirmek.referans olabileceğiniz veya bu konuyla bizzat kendiniz ilgileniyorsanız iletişim kurmak isterim.Evim keçiören uyanış mahallesinde.Cevaplarınızı bekliyorum ve şimdiden ilginiz için teşekkür ediyorum

16. 2 Kasım 2010
  17. isilcevik

isilcevik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bucu asal ozeldn mesaj atamıyoum ama ege siz atabiliyosanız nede oturdugunuzu ne kadar ucet talep ettiginizi ve referanslarınızı yazabilir misinz?

18. 5 Şubat 2013
  19. 0606gizem

0606gizem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben ankarda gündelik ev işlerine gidiyorum işimde hızlı ve titizimdir işimi özenle ve temiz yparım linkede linktin dışındada gitiğim insalar var menunlar haftda 2 günüm dolu iiiişimi severek yaptığım için temiz yaparım 6 yıla aşkın bu işe gidiyorum yardımcı aryanlar varsa bana burdan yada özelden mesaj atrlarsa sevinirim:) teşşkürler