ankara centrum tüp bebek merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve ecrin.06 tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ecrin.06
  1. ecrin.06

ecrin.06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar ben dün centrum tüp bebek merkezine gittim eşimin sperm say.az morfoloji o ileri hareket o oyüzden direk tüp bebek dedi ben daha karar veremedim oraya gidip başarı elde edenler lütfen yazın doktor recai papuççu ...

2. 23 Şubat 2010
  3. yavrukirpi

yavrukirpi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım,

ben de recai bey'de tedavi oldum ve ilk denemem sonucu şu an hamileyim. işinin ehli ama ortam pek iç açıcı değil haklısın, devamlı bir hengame biri girer biri çıkar, özelin tüzelin pek kalmaz. ama tüm bunlara rağmen bilgisi ve deneyimi nedeniyle ona devam ettim. gerçi bizde pek sorun yoktu,onu da belirteyim. eşimde sorun yoktu, bende bir rahim ameliyatı geçirmiştim. Hakkında hayırlısı olsun.

4. 23 Şubat 2010
  5. ecrin.06

ecrin.06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yavrukirpi öncelikle teşekkür ederim allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin. darısı bütün çocuğu olmayan herkese olsun.

6. 22 Temmuz 2011
  7. gluten

gluten Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benimde ablamın 7 yıldır çocuğu olmuyordu. Onlarda oraya gittiler inş. İyi olur. Acaba daha önce gidenler ve olumlu sonuç alanlar var mı ?

8. 8 Mayıs 2012
  9. greeneyesss

greeneyesss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar bende bu ay centruma başladım perşembe kontrolüm var bu ay tüp bebek tedavim başlıcak inş. deneyen olumlu veya olumsuz sonuca ulaşanlar lütfen yazın yaşadıklarınızı zaman geçmek bilmiyor bana tutacak mı tutmıcak mı endişesinden dolayı cvplarınızı bekliyorum lütfen canlar :KK43:( :KK5:

10. 24 Mart 2013
  11. mernis1685

mernis1685 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16

oraya gittiğim güne çok pişmanım paramla rezil oldum. hemşireler sürekli azarlıyor narkozdan çıktığım an bana kalksana die bağırdılar. düzensiz saatlerce beklersin kimse dosyanı bulamaz başkasının hormon testini hemşire yanlışlıkla bana verdi. 5 saat randevulu gitmeme rağmen doktor bekledim yumurta takibim boyunca. ayrıca 12 gün boyunca her gittiğimde sen recai beyin hastasısın yukarı çık dediler yukarı çıktım sen gürhan beyin hastasısın diyip aşağı indirdiler en sonunda cinnet geçirdim sekretere bağırdım ben kimin hastasıyım die bu sadece bi gün olmadı abartmıyorum. yumurta takibim boyunca oldu. sonunda tutmadı hiç şaşırmadım. anadoluda bilaf vardır tas kayıp diye o hastanedede tas kayıp... tutmadığı için bunu yazdığımı düşünmeyin benim gazidede tutmamıştı ama oraya tek kelime bişey söyleyemem doktorları hemşireleri çok ii çok titiz ve düzenli pratikler.kısmet tutmadı die orayı kötüleyemem inanın benim centriumda tutsaydı bile yine orayı kimseye tavisiye etmezdim. hep gerildim orda eşimde aman alltan alalım sabredelim elimiz mahkum bak işimizi yapmazlar dedi içime attım hep ama ordakilere hakkım haram olsun o pisikolojide bide hemşirelerin sürekli azarını yedim...

12. 5 Kasım 2013
  13. melek0071

melek0071 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Benımde tedavvım yenı bıttı tersıne cok sevecen guleryuzluler ben cok sevdım ortamı gerek hoca hemsırre calısanlar sankı aılemden bırı gıbıydıler gorecelıddr muhakkak ordakılerın davranısları senı le de alakalı olabılır

14. 6 Kasım 2013
  15. zeynep_77

zeynep_77 HOŞGELDİN BEBEĞİM 01.11.2014 Üye

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    68
    mrb sizin probleminiz neydi birde olumlu sonuc alabildiniz mi?_

16. 6 Kasım 2013
  17. melek0071

melek0071 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Slm..benım sorunum 2cm den kucuk bı cıkolata kıstım vardı engelmıs gebelıge onun ıcın tup bebek tedavısı oldum ustelık urfadan geldım centruma cok sukur bıttı cumartsı test sonucumu alıcam..recaı hoca bu alanda ılk egıtım alan hekım kendısıne cok guvenıyorum..tabı bırde hersey kısmet kendımıze ve merkezlere baglamakta yanlıs allah hepımızın yardımcısı olsun

18. 6 Kasım 2013
  19. melek0071

melek0071 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Sonucumu bıldırırm sana zeynep..