Ankara da Burun Estetiği

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve mrvmrv tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : mrvmrv
  1. mrvmrv

mrvmrv KELEBEK :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben burnumu yaptırmak istiyorum ama nasıl nerden başlıcamı bilmiyorum burun estetiği yaptıranlara sesleniyorum özellikle sadece görüntüsü için yaptırcam nefes almada bir problemim yok kbb uzmanına yaptırmak istemiyorum estetik cerraha yaptırmak istiyorum ankarada devlet hastanelerinde burun estetği fiyatları hakkında bilgi veren olursa çok sevini
    rim özelliklede fiyatlar konusunda. bu aralar krizden dolayı estetikte fiyat düşüşleri oldu mu ne kadar bu sorumada acil cevap bekliyorum şimdiden çok tşkkrlra.s.

2. 13 Nisan 2009
  3. EU3

EU3 Guest

devlette yaptıracagın doktora göre fiyatlar oynuyor, 1500e yaptıran da oluyor, 3000e de, hatta 5000 bile olabiliyor, cünkü her ne kadar devlet hastanesi de olsa sgk karsılamadıgı icin ücreti, yani tamamen cepten oldugu icin sen doktoruna göre para veriyorsun. öncelikle doktor arastır bence

4. 14 Nisan 2009
  5. papatyasli

papatyasli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    88
    ben dün oldum gazi hast selahattin beye 1700 masraflarla beraber 2000 buldu ve genellde gazideki doc bu fiyata yapıyorlar

6. 15 Nisan 2009
  7. mrvmrv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de gaziyi düşünüyorum öncelikli olarak şimdi nasılsın bir sorun yoktur inşallah her şey yolunda mı 1700-2000 aslında çoğu yere göre uygun ama benim bu yüzden ameliyat tarihini ertelemem gerekebilir. 1000-1500 arası olur diye beliyodum ne yalan söyliyim çünkü bu klüpte biri öyle bi yazı yazmıştı ve bende bir an önce ameliyat olmakm istiyorum.kafamçokkarıştı neyse verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederimkafamçokkarıştı

8. 15 Nisan 2009
  9. mrvmrv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol canim.sen yaptırdın mı yaptırdıysan ameliyatın hakkında bana bilgi verebilir misin ağrısı hastanesi doktoru memnuniyetin vs. ama benim 1000-1500 arasında bu amelitatı yapacak devlet hastanesinden bir estetik cerrah bulmam lazım.çünkü bu temmuz da amelitat olmak istiyorum artık tekrar teşekkürler:çok üzgünüm:

10. 15 Nisan 2009
  11. EU3

EU3 Guest

cnm ben ameliyat olmadım ama mayısta olacagım insallah gazi hastanesinden reha yavuzer'e. onun fiyatı da ortalama 2.500-3000 civarı tutuyor, insallah senin de istedigin gibi olur her sey, ama sana nacizane sunu söyleyebilirim ki ucuz olsun diye önüne gelen birine ameliyat olma, paranı biriktir gerekirse iyi bir doktora ol, cünkü sonra pisman olan cok insan var ve ikinci ameliyat olmak zorunda kalan...

12. 16 Nisan 2009
  13. papatyasli

papatyasli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    88
    cnm bende 1000 gibi fiyatlar düsünüyordum hatta gazide uzman dr 800 gibi bi fiyat verdiler bu seferde onlara güvenemedim ve 2000 gözden cıkardım bana gazide iki isim verdiler reha bey ve selahattın bey ben selahhatin beye oldum bugün 4.gün su ana kadar hiç agrım olmadı ayrıca tek korkum tampondu onuda takmadı yani burundanda azda olsa nefes alıyorum cok şükür bi şikayetim yok:)

14. 16 Nisan 2009
  15. mrvmrv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet haklısın ben de o yüzden gazi hastanesi olsun istiyorum güvenilir bi yer özel bi doktora gidipte çok ucuza tanımadan güvenemem bide ben 18 yaşındayım annemgil hiç desteklemiyo ben kendim biriktiriyorum paramı ve önümüzdeki yıl okullar açılmadan olmak istiyorum eylül ayında falan o zamana kada anca 2000 tl biriktirebiliyorum. annemgil desteklese sadece manevi o da yeter bu beni daha çok sitrese sokuyo bu gün tansiyonum fırladı serum yedim yani anlamıyolar beni neyse bakma benim ucuz estetikçi aradığıma çok riskli güvenemem bu çok önemli bi şey. neyse ilgilendiğin için sağol ameliyatında inşallah iyi geçer istediğin gibi olur ameliyattan sonra iyi haberlerini almaktan çok mutlu olurum yazarsan çok sevinirim Çok üzgünüm çoook

16. 16 Nisan 2009
  17. mrvmrv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun canim bide hayırlı olsun gazide 800 tl yi bende duydum o ameliyat olanda memnunmuş ama bilemiyorum tabi insan korkuyo ama bende galiba 2000 i gözden çıkarcam gibi geliyor ama değer :sm_cool: şimdi nasıl burnun şekil olarak istediğin gibi mi bide ameliyat günü nasıl oluyo hast. kalıyomusun kaçta hast. oluyosun ameliyat kaç saat sonra başlıyo ne kadar sürüyo ve ne kadar zaman sonra taburcu oluyosun bilgi verirsen sevimirim diğer verdiğin bilgiler içinde çok sağol

18. 16 Nisan 2009
  19. EU3

EU3 Guest

mrvmrv'cim tabii ki ameliyattan sonraki sürecimi burada paylasacagım sende takip edebilirsin, insallah hepimiz icin hayırlı olur, ama canım yasın cok gencmis istersen biraz daha düsün paran da biriksin ve o sırada ailen de sana destek olur belki, cünkü ailenin sana yardımcı olmaması senin icin zor olur canım, o ameliyatlı halinle seninle ilgilenecek birileri olması lazım... biraz daha bekle ve ailene durumu adım adım izah ederek alıstır bence, benmkiler de istemezlerken yavas yavas alısmaya basladılar ben ameliyat günümü 2 ay sonrasına aldım ve o sırada annem olayı kabullenmeye basladı :) simdi ameliyata 3 hafta fln kaldı o zmna kadar iice benimseyecegini ümit ediyorum :KK70:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.