ankara da çikolata kisti tedavisinde ve tüpbebek konusunda iyi bir dr?..?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve asutay tarafından 3 Nisan 2008 başlatılmıştır.

3 Nisan 2008
    Konu Sahibi : asutay
  1. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hali hazırda hızla büyüyen çikolata kistim,gittiğim 3-4 dr un gebelik tavsiyesi,rahimağzı yarası ve korkularım var. her ay daha çok sancılarım artıyor,gerekirse tüp bebiş yapmayı bile planlıyorum.lütfennn bana iyi bir dr önerin

2. 5 Nisan 2008
  3. meralun

meralun Rabbim sana sığınırız! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba

ben de endometriozis hastasıyım canım

tedavini geciktirmeden ol ve hemen bebek sahibi olmaya uğraş derim

ben önce hacettepede İbrahim esinler'in hastası idim
    şimd onun hocası olna Prof Timur Gürgan a gidiyorum ilk tüpbebek denemem uzun protokol ile başladı

Rabbim dileyene hayırlı evlatlar versin

4. 9 Nisan 2008
  5. asutay

asutay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    timur gügan ı sanırım 2.kez duyyorum,canım iyice araştırmışmıydın,dr dan memnun musun?

6. 22 Şubat 2009
  7. mutluebru

mutluebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba
    benimde çikolata kistim vardı ağustosta laparoskopi oldum ve maalesef 4.evredeydi rahatsızlığım yani en üst seviyede. doktorum anatolia hakan hocaydı.sonraki 3 ay iyileşme süreci ve 4.ayda aralık ayında da tüp bebek ilk denememde hamileyim.sizin içinde aynısını diliyorum.tedavinizi lütfen aksatmayın çünkü asla geçebilen düzelebilen bir rahatsızlık değil bu hastalık.

8. 23 Şubat 2009
  9. sena81

sena81 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

öncelikle çok tebrik ederim.Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin. ben birşey sormak istiyorum.ben 8 ocakta ameliyat oldum.hemde açık ameliyat içimden küçük çikolata kisti ve kist şeklinde abse(enfeksiyon) alındı.ve tüplerim bağlandı.ben ameliyattan sonra gördüğüm 2. adetimde yani martta doğum kontrol hapı kullanıcam.3.adetimde nisandada adetin 3. günü kısa protokol tüp bebek tedavisine başlıycam.siz 4. ayda başlamışsınız.üstelik kapalı ameliyat olmuşsun.acaba tüp bebek için 3. adette başlamak erkenmi.aklıma takıldı.doktora ameliyattan 1 ay sonra kontrole gittim.karnımdan ulturosonla baktı.nisan uygun için temizken başlansın dedi.şimdi sizi duyunca kafam karıştı.

10. 29 Nisan 2009
  11. gxuxlxuxm1

gxuxlxuxm1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kuru sogan kürünü denedinmi onlari yok ediyormus ben iki haftadir yapiyorum

12. 4 Mayıs 2009
  13. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    sogan kuru gercekten ıse yarıyor ben hergun kaunatıp ıctım bendede 4 evre endometrıosız vardı suan 16 haftalık ıkızlere hamıleyım kıstler tupbebege engel degıl hıcbırsekılde ANKARADA ONREBILECEGIM EN IYI DR HAKAN SATIROGLU BENtımur gurganada gıttım ılk gıdınce ılgılenıyor sonra yuzune bakmıyor bır sorun olunca dr a ulasmak ımkansızz ve ılgısız tup bebek suresınce ınsanın aklına bır suru soru gelıyor ve moral cok onemlı bırde corekotlu karısım yumurta sayısı artırıyorr transferden sonrada ananas yedım bol bol tutunmmasını saglıyormus