ankara da çocuk doktoru arıyorum

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve ipekkocak tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

4 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ipekkocak
  1. ipekkocak

ipekkocak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar zaten başlığın altına da yazdım hala kızım basamıyor diye galiba bu konuyla coçuk nörologları ılgılenıyormus.özellkle hacettepe gibi üniversite hastanelerinde var mı bildiğiniz iyi bi prof.kafama cok takılıyo bastan asağı inceletmek istiyorum yavrumu.yardım lütfen

2. 4 Nisan 2009
  3. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çocuk hastanesi olarak Ankarada en iyisi Hacettepe ıhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi 444 4 444 numarayı arayıp bilgi alabilirsin. Hacettepedeki profların genelde özelleri yok ama hastanede ilgileniyorlar.Umarım bir şeyi yoktur prensesin.

4. 5 Nisan 2009
  5. dbest

dbest Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım başkent üniversitesi hastanesi çocuk nörolojisi bölümünde doç.dr. füsun alehan var, çok iyi bir insan ve çok iyi bir doktor bence ona da götürebilirsin..

6. 7 Haziran 2009
  7. ahem

ahem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba öncelikle çok geçmiş olsun benim oglum havale geçirdi çocuk nörolojiye gidiyorum tedavisi hacettepede devam ediyor istersen özel bölmüde var ama saglık güvencen varsa bence gerek yok özele zaten doktorları çok güzel ilgileniyor yapılması gereken tetkikleri istiyorlar inşallah bir problem çıkmaz allah şifanızı versin

8. 29 Ocak 2014
  9. zeynepkizankara

zeynepkizankara Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Biz gittik bebeğinizin yanlış teşhis koydu Allah yüzümüze güldü de başka bir dr a daha götürme kararı aldık çocuğumuza yanlış teşhis koymuş füsun alehan . Sümer Gönül bu konuda en iyi dr. Ben hasta oldum füsun alehan yüzünden. Mahvetti bizi! Sabiha aktuna keskinin ankara şubesi.